😉 Prekiaujantys internetu laimi daugiau!

Gal jau laikas pradėti prekiauti internetu? Laimite ne tik Jūs, bet ir Jūsų lankytojai.

Kuriame elektronines parduotuves pagal visus klientų poreikius ir pageidavimas. Integruojame mokėjimų, pristatymo sistemas.
😉 Prekiaujantys internetu laimi daugiau!

Gal jau laikas pradėti prekiauti internetu? Laimite ne tik Jūs, bet ir Jūsų lankytojai.

Kuriame elektronines parduotuves pagal visus klientų poreikius ir pageidavimas. Integruojame mokėjimų, pristatymo sistemas.

Turinio valdymo sistema

Patogi ir lengvai valdoma turinio valdymo sistema Jūsų elektroninei parduotuvei. Savaime atsinaujinanti programinė įranga ir saugumo užtikrinimas perkantiems Jūsų parduotuvėje.

Mobili svetainės versija

Pritaikoma mobili svetainės versija, kad kiekvienas produktas būtų pastebėtas lankytojų ir lengvai atvaizduojama informacija mobilioje svetainės versijoje.

Parduotuvės moduliai

Mes turime platų modulių pasirinkimą nuo SMS informavimo apie užsakymą, mokėjimų sistemų integravimą, pristatymo būdų formavimą iki sąskaitos automatinio siuntimo.

😛 Kodėl verta rinktis mus?

Elektroninės parduotuvės tampa vis svarbesnė interneto dalimi ir lengvai pasiekiama kiekvienam lankytojui. Numatoma, kad per artimiausius 5 metus elektroninės parduotuvės uždirbs daugiau nei fizinės prekybos vietos. Siekdami tobulumo mes ne tik pasirūpinsime naujos svetainės kūrimo procesu, bet ir atliksime pilną svetainės testavimą, kad visos el. parduotuvės dalys būtų lengvai suprantamos Jūsų pirkėjui.
  • Modernus dizainas
  • Mobili versija
  • SEO optimizacija
  • BDAR integravimas
  • Atsiskaitymo sistemos
  • Pristatymo būdai
  • Sąskaitų siuntimas
  • Konsultacijos ir aptarnavimas*

Ką siūlome Jūsų verslo elektroninei parduotuvei?

Elektroninės parduotuvės projektas yra individualus ir pritaikomas pagal visus kliento norus ir pageidavimus. Labai svarbu paminėti, kad elektroninė parduotuvė gali būti tobulinama pagal Jūsų norus ir toliau.
Mobili parduotuvės versija

El. parduotuvių lankytojai vis dažniau pradeda pirktis telefone - taip rodo statistikos. Todėl privaloma turėti optimizuotą mobilią svetainę.

Produktų valdymas

Lengvas ir patogus produktų valdymas, bendras informacijos pateikimas, akcijos nurodymas ir PVM išskyrimas. Pridėkite nuotraukų galeriją ir variantus.

Pristatymo būdai

Kaip be pristatymo? Integruosime Omniva, LPexpress paštomatų, kurjerių ir kitus pristatymo būdus pagal Jūsų reikalavimus.

Filtravimas

Leiskite savo klientas filtruoti prekes pagal požymius, kurių jiems reikia, nes tik taip klientai ras produktą ir juos mažiau erzins ilgos paieškos.

Mokėjimų sistemos

Integruosime Jūsų norimas atsiskaitymų sistemas kaip PaySera, Opay, PayPal, Cardinity, Stripe. Suteikite klientui galimybę atsiskaityti taip kaip Jam būtų patogu.

SMS pranešimai

`{`NAUJIENA`}` Gaukite SMS pranešimą, kai klientas atlieka užsakymą, arba informuokite jį apie užsakymo išsiuntimą, įvykdymą.

Konsultacijos

Nesvarbu kur talpinsite parduotuvę - gaukite NEMOKAMĄ konsultaciją, kad ir po metų laiko. Mūsų specialistai visada pasirengę Jums padėti!

Kiti sprendimai

Mes turime ką pasiūlyti ir tai ne viskas kas čia yra pateikta! Reikalinga BDAR? Bus! Reikalinga chat funkcija? Turim! Visko neišvardinsime 🙂

😎 Kainos kurios vertos dėmesio!

Jokių paslėptų mokesčių, jokių nesusipratimų ir neteisybės. Jokių avansų pradedant darbus. Sutarties sudarymas pagal poreikius.

Neradote ko ieškote? Susisiekite su mumis

Elektroninė parduotuvė
nuo 1200
/vienkart. mokestis
Turinio valdymo sistema
Modernus dizainas
Mobili svetainės optimizacija
Atsiskaitymų, pristatymo sistemos
"Facebook" produktų sinchronizavimas
"BDAR" pritaikymas svetainėje
"Google Analytics" integravimas
NEMOKAMOS konsultacijos
Papildomas funkcionalumas
Užsisakyti
Svetainės talpinimas
120
/metinis mokestis
NEMOKAMAS *.LT, *.EU, *.COM domenas
Parduotuvės optimizacija (serverio pusės)
TVS atnaujinimai ir sauga
SSD diskai (90% greitesnis darbas)
NERIBOTAS srautas
NERIBOTOS el. pašto dėžutės
SLA priežiūra (24/7)
Atsarginės kopijos (BACKUP)
NEMOKAMOS konsultacijos
Užsisakyti

Jeigu dar svarstote ir ieškote toliau - pagalvokite kiek laiko sugaišite papildomai 🙁

Susisiekite su mumis jau dabar!