Elektroninės parduotuvės kūrimas

Galvojate apie prekybos internetu pradžią? Vidutiniškai 66% Lietuvoje esančių žmonių pirko bent vieną prekę internetu per metus. Gal jau atėjo laikas ir Jums atsidaryti elektroninę parduotuvę kurioje klientams galėsite pasiūlyti savo produkcija su patogiais atsiskaitymo būdais ir pristatymu neišvykus iš darbo ar namų?

Mes kuriame sėkmingus dizaino projektus kurie šiai dienai dirba pagrinde tik internetu ir sutelkia visą dėmesį į pirkimo patogumą, produktų dizainą, reklamą. Kuriame elektronines parduotuves ne tik stambiam, bet ir mažam verslui kuris tik nori pradėti prekybą.

Suderiname visus reikalingus atsiskaitymo, pristatymo būdus ir rekomenduojame kokia kryptimi klientui reikėtu dirbti toliau siekiant atvesti naujų klientų į savo elektroninę parduotuvę.

Jeigu norite, kad Jūsų elektroninė parduotuvė dirbų greitai ir efektyviai rekomenduojame užsisakyti ir elektroninės parduotuvės talpinimo paslaugas. Mūsų SSD serveriai dirba kaip bitės o sėkmingai atlikus optimizaciją klientams nereikės laukti 10 sekundžių kol užsikraus produkto langas.

Norite užsakyti projektą ar turite klausimų?

Užpildykite pasiūlymo formą arba susisiekite su mūsų specialistais telefonu: +370 679 49692 | el. paštu: info@e-cloud.lt

Elektroninės parduotuvės kūrimo parenkami sprendimai

Jeigu neradote Jus dominančio sprendimo susisiekite su mumis ir rasime sprendimą skirtą Jums.

Sistemos valdymas

Jūsų elektroninė parduotuvė bus lengvai valdoma, greitai priskirsite norimus produktus prie kategorijų, įkelsite nuotraukų galeriją produktams. Suteikite specialias nuolaidas, akcijas ir nuolaidų kuponus savo klientams.

Vidinė SEO optimizacija

Jeigu Jūsų parduotuvė kraunasi ilgiau nei 10-15 sekundžių klientai paliks Jūsų svetainę. Norint, kad būtų suteiktas ne tik gražus vaizdas, bet ir greitas naršymas interneto svetainėje ji turi būti optimizuota. Sutvarkyti paveiksliukai, moduliai, serverio optimizacija.

Pristatymo būdai

Kaip žinoma klientai labiau pasitiki jau pažystamomis pristatymo tarnybomis. Omniva, LPexpress, Lietuvos paštas ir kiti pristatymo būdai Jūsų svetainėje. Taip pat galėsite pasirinkti pristatymo kainas.

Pasirenkamas dizainas

Individualus, šabloninis dizainas - skirtumas tarp tokio dizaino terminų yra tik tai, kad šablonas jau yra sukurtas produktas ir juo galima aprengti svetainę taip sutaupant kelis šimtus €. Individualus dizainas tvarkomas nuo A iki Z pagal visus klientų reikalavimus.

Produktų importavimas XML,CSV

Neturite laiko vesti produktus? Jeigu turite XML/CSV failiuką galite įkelti produktus per kelias sekundes! Mūsų komercijos sistema dirba greitai ir efektyviai. Suteikiamos visos reikalingos funkcijos produktų valdymui.

Įmonė "Google Maps"

Jūsų įmonę sunku surasti Jūsų klientams? Šiai dienai ši problema tampa vis mažesnė nes panaudojus tam tikrus įrankius klientai Jus ras tiesiogiai "Google Maps" žemėlapių programoje telefone ir kompiuterio versijose.

Mobili parduotuvės versija

Elektroninė parduotuvė privalo atitikti visus keliamus paieškos sistemų reikalavimus. Taip pat normalu, kad ji turi būti pritaikyta mobiliems įrenginiams, kad Jūsų klientai rastu produktus ir galėtu perskaityti informaciją apie produktą mažame ekrane.

Mokėjimų sistemos

Norite naudotis PaySera sistema, bet norite turėti ir kitas? Galime jas integruoti nuo PayPal iki Cardinity atsiskaitymų mokėjimo kortele. Atsiskaitymo sistemomis saugu naudotis nes visa informacija apie mokėjimą bus pateikta per tiekėjo pusę.

Lankomumo ataskaitos

Jūsų projektas bus sujungtas su gerai žinoma "Google Analytics" sistema kurioje matyti galite ne tik klientų lankomumą jūsų interneto svetainėje, bet ir koks Jų amžius, iš kokio miesto, per kur atėjo į Jūsų svetainę.

Ką apie mus sako mūsų klientai?

Nuoširdus ačiū klientams kurie pasirinko mus kaip savo partnerius! Tik Jūsų dėka mes galime toliau tobulėti ir vykdyti darbus.
Stiprios rekomendacijos! Su šia komanda dirbame jau daugiau nei 2 metus ir neturėjome nusivylimo.
Eglė
Paslaugos suteiktos profesionaliai. Turiu tik pačius geriausius atsiliepimus ir rekomendacijas. Interneto svetainė sukurta pagal mano norus ir terminą.
Edvinas D.
Reikėjo skubios pagalbos nes ankstesnis specialistas mus labai nuvylė… Su šia komanda projektas atliktas nepriekaištingai, atidavėme projekto priežiūrą jiems. Svetainė kraunasi greitai.
Simona D.
Rekomenduojiu visiems! Tikrai žino ką daro o klientų aptarnavimas stebina.
Gabrielius
Super paslaugos, gera kaina ir projektas.
Gintautas V.
Užsakėme svetainės atnaujinimo darbus nes sezonas jau čia pat. Darbai atlikti kokybiškai ir gera kaina.
Jurgita A.