Apie mus

Kas mes

Esame jaunatviška, profesionali ir atsakinga jaunų specialistų ir partnerių komanda. Pagrindine mūsų veikla iki 2015 metų galo buvo vykdoma tik Lietuvoje. Nuo 2016 metų atnaujinome paslaugų asortimentą ir plečiamės į kitas šalis kaip Anglija, Airija, Vokietija, JAV. Mūsų kolektyvas yra visur ir dirba daug metų ties siūlomomis paslaugomis. Mus jungia ne tik programuotojai, bet ir puikūs IT specialistai. Dalis specialistų išmano kelias ir daugiau veiklų kuriose ir toliau tobulina savo žinias.

Ką mes veikiame

Laisvalaikis – kiekvieno žmogaus pasirinkimas ką per jį veikia darbuotojai, partneriai. Darbo metu – mes ne tik programuojame, bet ir kuriame sudėtingo lygio projektus. Pilnai atsiduodame paslaugų teikimo kokybei ir tikriname esamus sukurtus projektus, juos papildomai testuojame, prižiūrime. Konfigūruojame modernius tinklus, optimizuojame serverius, atnaujiname kompiuterius, įrangą klientų buveinėse ir turime daug kitos veiklos kaip pastovus bendravimas su esamais, naujais klientais, susitikimai.

Ką mes mokame

Mes mokame ne tik įdiegti turinio valdymo sistemą, nupirktį modulį. Parašyti, pritaikyti sudėtingus sprendimus, kad klientų verslams būtų patogiau dirbti ir palengvinti administravimo dalį. Mokame puikiai išklausyti klientą, įvertinti jo reikalavimus ir rasti optimaliausius sprendimus, juos pritaikyti. Konsultuoje ne tik apmokymais, bet ir sudėtingesniais klausimais dėl serverių migravimo, optimizacijos.

Su kuo mes dirbame

Dirbame su daug programų, partnerių, naudojame naujausius įrankius kurie yra skirti palengvinti mūsų darbą. Nuo 2015 metų nebuvo sprendimų kurių negalėtume įgyvendinti. Neturėjome nei vieno atsisakymo dėl paslaugų teikimo, nebent tas atsisakymas kilo dėl laiko užimtumo, ar kliento paslaugų suteikimo termino netikimo.

Kokia mūsų kvalifikacija

Mūsų kvalifikacija yra įvairi. Vieni turi diplomus, kiti neturi, bet ne diplome slypi visa paslaugų teikimo paslaptis. Jeigu specialistas parodo savo sugebėjimus kurie gali būti naudingi mūsų klientams – jis tampa mūsų komandos dalimi. Šnekant apie komandinį išsilavinimą – plati dalis yra programuotojai, dizaineriai, informacinių technologijų specialistai, tekstų rašytojai, kompiuterių tinklų specialistai, bendravimo su klientais vadybininkai.

Susisiekite su mumis

MB “Emitos sprendimai”

Įmonės kodas: 305200214
PVM mok. kodas: ne PVM mokėtojas
Reg. adresas: Raudondvario pl. 182, LT-47149 Kaunas
Bankas: AB “SWEDBANK”
A/S.: LT357300010159275657

Kontaktų forma

Reikalinga skubi IT pagalba?

Susisiekite nurodytais kontaktais žemiau ir mūsų vienas iš specialistų galės greitai Jums padėti kompiuterių problemų sprendimais.

Atsisiųskite AnyDesk programą kuria mūsų specialistai galės prisijungti prie jūsų kompiuterio, telefono ir padės išspręsti problemą. Programą galėsite ištrinti kai baigsime darbus.