Paslaugų teikimo sąlygos ir taisyklės

Pasirinkite paslaugos sąlygas (bus papildyta)

Domenų registravimas

 1. Klientas registruodamas (pateikdamas registruoti) domeną įmonei MB “Emitos sprendimai” sutinka pateikti visą informaciją apie domeno savininką, MB “Emitos sprendimai tampa tarpininku tarp registro ir domeno saviniko.
 2. Klientas sutinka, kad jo duomenys būtų pateikimi WHOIS sistemoje apie jį kaip domeno savininką. MB “Emitos sprendimai” tampa tarpininku ir domeno valdytoju.
 3. Nupirktas interneto adresas (domenas) lieka užsakovo nuosavybė ir gali bet kada persikelti domeną pas savo norimą tiekėją. MB “Emitos sprendimai” nepasilieka jokių teisių į domeną.
 4. Domenas nuo užsakymo pradžios galioja iki užsakymo pabaigos. Pabaigos data patikslinama sąskaitoje faktūroje.
 5. Klientas įsipareigoja sumokėti už domeną metinį mokestį kuris nurodomas sąskaitoje faktūroje.
 6. Klientas sutinka, kad už nupirktą domeną pinigai negali būti grąžinami.
 7. Nenumatytos sąlygos sprendžiamos abipusiu susitarimu, arba pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus.

Talpinimas (hostingas)

 1. Klientas užsakydamas talpinimo (hostingo) paslaugą sutinka pateikti savo duomenis (kieno vardu, pavardę, įmonės vardu, kitais duomenimis) paslaugos teikėjui.
 2. Klientas sutinka apmokėti sąskaitą faktūrą per 3 kalendorines dienas. Po sąskaitos apmokėjimo paslaugos bus pajungtos ir bus priskirtas atsakingas asmuo paslaugos tvarkymui.
 3. Jeigu kliento netenkins paslaugų kokybė, klientui gali būti grąžinta pinigų suma iki 70% nuo likusio apmokėto termino. 30% suma skiriama kliento aptarnavimui (kaip papildomi darbai prie paslaugos) todėl ši dalis negali būti grąžinama, nes paslauga yra teikiama nepriklausomai nuo svetainės talpinimo (serverio) kokybės paslaugos.
 4. Klientas užsakydamas talpinimo (hostingo) paslaugas sutinka, kad serverio resursai bus naudojami sąžiningo naudojimosi principu ir neviršys serverio normų. Jeigu serverio resursai bus viršyti – galimas paslaugos laikinas sustabdymas, plano keitimas į aukštesnį. 
 5. Plano keitimas į aukštesnį reiškia didesnius mokesčius, apie mokesčius klientas bus informuojamas asmeniškai.
 6. Paslaugos teikėjas įsipareigoja pašalinti bendruosius serverio sutrikimus per 24 valandas. Jeigu gedimo pašalinti nėra galimybės apie tai klientas informuojamas ir pasinaudojus bendradarbiavimo ryšiu siūlomi problemos sprendimo būdai.
 7. Jeigu vykdytojas nekūrė interneto svetainės, elektroninės parduotuvės, kitokio projekto – Vykdytojas neprisiima atsakomybės už dingusius duomenis. 
 8. Jeigu vykdytojas kūrė interneto svetainę, elektroninę parduotuvę, kitokį projektą – Vykdytojas prisiima atsakomybę už dingusius duomenis ir atstato projektą (interneto svetainę, elektroninę parduotuvę, kitokį projektą).
 9. Jeigu klientas kuriam priklauso talpinimo paslauga (hostingas) serveryje talpiną nelegalius failus (duomenis) – pvz.: filmus, programas, platina virusus, duomenų failus su nukreipimais – paslauga bus stabdoma iki kol iš serverio pilnai bus panaikinta visa nelegali, negalima naudoti informacija.

Mūsų serveriai yra griežtai prižiūrimi, palaikoma tvarka ir veikia “seklių filtrai”, todėl prieš talpindami nelegalias programas, filmus ar kitą informaciją – prašome gerai pagalvoti apie pasėkmes.

Svetainės, elektroninės parduotuvės kūrimas

 1. Klientas įsipareigoja
  1. Suteikti bendrą informaciją apie projektą.
  2. Pateikti svetainės žemėlapį, tekstus, nuotraukas, media medžiagą Vykdytojui.
  3. Pagal suderintus terminus atsiskaityti su Vykdytoju. Terminai, kitos sąlygos gali būti sudaromos be sutarties el. paštu.
  4. Prieš paleidžiant projektą peržiūrėti visą informaciją ir patikslinti, ar viskas atitinka pagal bendrą planą.
 2. Vykdytojas įsipareigoja
  1. Atlikti darbus laiku, pagal suderintus terminus ir bendrą planą kurį pateikia klientas.
  2. Apmokyti naudotis interneto svetaine, elektronine parduotuve, kita sistema klientą.
  3. Apie iškilusias problemas informuoti klientą.
  4. Patalpinti interneto svetainės duomenis į kliento pasirinktą serverį.

Susisiekite su mumis

MB “Emitos sprendimai”

Įmonės kodas: 305200214
PVM mok. kodas: ne PVM mokėtojas
Reg. adresas: Raudondvario pl. 182, LT-47149 Kaunas
Bankas: AB “SWEDBANK”
A/S.: LT357300010159275657

Kontaktų forma

Reikalinga skubi IT pagalba?

Susisiekite nurodytais kontaktais žemiau ir mūsų vienas iš specialistų galės greitai Jums padėti kompiuterių problemų sprendimais.

Atsisiųskite AnyDesk programą kuria mūsų specialistai galės prisijungti prie jūsų kompiuterio, telefono ir padės išspręsti problemą. Programą galėsite ištrinti kai baigsime darbus.