Turinio valdymas

Turinį valdykite lengvai ir patogiai. Mūsų sistemose naudojami įrankiai kurie maksimaliai supaprastina tekstų, paveiksliukų ir kitos medžiagos pakeitimą pagal Jūsų norus. Valdykite turinio išdėstymą, pridėkite efektus ir pasirinkite norimus papildomus turinio modulius.

Navigacija

Lengvai valdykite savo viršutinės juostos meniu punktus, ištrinkite juos ar pridėkite naujas nuorodas kurios gali būti ir ne iš Jūsų svetainės. Taip pat galite sudėti svetainės puslapius ir į navigacijos puslapio žemesnę dalį.

Puslapiai

Neribotas puslapių skaičius. Pridėkite kiek norite puslapių į savo interneto svetainę. Turėkite ne tik pateikimą apie save, kontaktus, atliekamas paslaugas, bet ir dar daugiau jeigu tik turite informacijos.

Valdikliai

Norite pateikti naujausius įrašus šoninėse juostose ar pridėti kontaktų, Facebook puslapio bloką? Tai labai lengva ir paprasta, Jums reikės pasirinkti valdiklį ir jį įkelti į norimą vietą. Valdikliai gali būti konfigūruojami ir atskirai kiekvienam puslapiui (skirtingi).

Naujienų puslapiai

Talpinkite naujienas (įrašus) savo puslapyje lengvai. Nurodykite kuriame puslapyje turi atsirasti naujienų kategorija ir kurdami naujienas jas priskirsite į pasirinktas kategorijas. Sistema automatiškai naujienas priskiria į norimas kategorijas.

Vartotojai

Redaguojate turinį, talpinate naujienas ir turite darbuotojus kuriems taip pat reikia prisijungimų, kad Jums padėtu? Labai paprastai pridėsite neribotą skaičių vartotojų ir galėsite suteikti jiems atskiras redagavimo teises.