Kiek kainuoja elektroninė parduotuvė?

Elektroninių parduotuvių kūrimo kaina gali svyruoti ir dažnai priklauso nuo norimų funkcijų, verslo specifikos ir pasirinktos e-commerce sistemos. Tačiau, jei į šią kainą įtraukiamos visos funkcijos, galima tikėtis, kad kainos svyruos nuo 1500 € + PVM iki 5000 € + PVM ar net daugiau. Kokius aspektus gaunate už šią kainą?

1. Pristatymo būdai: Integruotos pažangios pristatymo galimybės, leidžiančios klientams pasirinkti pageidaujamą pristatymo būdą ir laiką.

2. Apmokėjimo būdai: Įvairūs apmokėjimo metodai, įskaitant kreditines korteles, bankinius pervedimus ir elektronines pinigines, integruoti tiesiai į Jūsų parduotuvę.

3. Sąskaitos faktūros: Automatinis sąskaitų faktūrų generavimas, kad Jūsų klientai galetų lengvai atsisiųsti ir peržiūrėti jų pirkimo dokumentus.

4. Buhalterinės programos integracija: Jūsų parduotuvė bus integruota su populiariomis buhalterinėmis programomis, leidžiant automatiškai perduoti visą svarbią finansinę informaciją.

Pasirenkant e-commerce sistemą, populiariausi variantai yra „WooCommerce“, „PrestaShop“, „Shopify“. Kiekviena sistema turi savo privalumų ir trūkumų, o pasirinkus vieną iš jų, galutinė kaina gali padidėti. Rekomenduojame pradėti nuo „WooCommerce“ sprendimo, jei planuojate pardavinėti iki 2000 prekių.

Išvada: Investuojant į elektroninę parduotuvę, svarbu ne tik mąstyti apie kainą, bet ir apie tai, kaip šis investavimas padės Jūsų verslui augti. Aukštos kokybės e-parduotuvė su integruotomis funkcijomis gali atnešti didelę grąžą, padidinti pardavimus ir pagerinti klientų patirtį.

Kiti straipsniai

INTERNETO SVETAINĖ

Kas yra interneto svetainė? Interneto svetainė labai paprastai paaiškinama taip – serveryje patalpinta knyga, puslapių rinkinys su pateikta tekstine informacija, nuorodomis, paveiksliukais ar kita media

Skaityti »

Kas yra ELEMENTOR?

„Elementor“ yra populiari puslapių kūrimo įrankio (page builder) įskiepis „WordPress“ svetainėms. Šis įrankis leidžia vartotojams lengvai kurti ir redaguoti svetainių dizainą tiesiogiai per vartotojo sąsają,

Skaityti »
Pasikalbėkime!

Užpildykite kontaktų formą žemiau ir pateikite kiek galite daugiau informacijos. Mūsų specialistai susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.