Kas yra ELEMENTOR?

„Elementor“ yra populiari puslapių kūrimo įrankio (page builder) įskiepis „WordPress“ svetainėms. Šis įrankis leidžia vartotojams lengvai kurti ir redaguoti svetainių dizainą tiesiogiai per vartotojo sąsają, nenaudojant jokio programavimo kodo.

Pagrindinės „Elementor“ savybės:

  1. Vilkti & Įmesti Kūrimas: Leidžia lengvai perstumti elementus ir kurti puslapius realiu laiku.
  2. Pritaikomos šablonai: Daugybė pasiruošusių šablonų, kuriuos galima pritaikyti pagal individualius poreikius.
  3. Mobilusis dizainas: Galimybė lengvai koreguoti kaip puslapis atrodo įvairiuose įrenginiuose (desktop, tablet, mobilus).
  4. Suderinamumas: „Elementor“ gerai veikia su dauguma „WordPress“ temų ir įskiepių.
  5. Papildiniai: Yra daug papildomų „Elementor“ papildinių, kurie įtraukia papildomas funkcijas ir galimybes.

„Elementor“ yra ypač populiarus dėl savo lankstumo ir vartotojo draugiškumo, suteikdami galimybę tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems kūrėjams lengvai kurti ir tvarkyti svetaines.

Ar verta rinktis elementor kaip valdymo įrankį? turime du atsakymus.. Ir taip ir ne, bet išsiaiškinti kuris bus jums tinkamas padės tik jeigu patys jį išbandysite. Kiekvienas kūrėjas naudoja šį įrankį skirtingai ir sukauptos žinios leidžia jį išnaudoti efektyviai.

Kiti straipsniai

Kas yra ELEMENTOR?

„Elementor“ yra populiari puslapių kūrimo įrankio (page builder) įskiepis „WordPress“ svetainėms. Šis įrankis leidžia vartotojams lengvai kurti ir redaguoti svetainių dizainą tiesiogiai per vartotojo sąsają,

Skaityti »

Apie SSL sertifikatą

Kaip ir kiekvienas naršantis internete esate ne kartą matęs interneto naršyklės lange adreso srityje adresą pvz.: http://www.svetaines.adresas. Tai yra standartinis kreipimosi adresas, kad Jūsų naršyklė atvaizduotų

Skaityti »
Pasikalbėkime!

Užpildykite kontaktų formą žemiau ir pateikite kiek galite daugiau informacijos. Mūsų specialistai susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.