WordPress svetainės kūrimas

Kuriame reprezentacines WordPress interneto svetaines, naujienų portalus, blog’us, vieno puslapio svetainės prekių, paslaugų pristatymui skirtas svetaines pagal užsakovo reikalavimus.

WordPress turinio valdymo sistema visame pasaulyje naudojasi virš 60 mln. interneto svetainių, elektroninių parduotuvių.

Kodėl verta rinktis WordPress?

WordPress sistema yra populiariausia sistema pasaulyje kuri atlieka turinio valdymo funkcijas. Jeigu norite turėti gražią, gerai veikiančią ir maloniai valdomą interneto svetainę – WordPress skirta jums.

Dizaino kūrimas

Pagal kliento norus galime realizuoti savo dizainerio idėją ir ją realizuoti. Atliekame šrifto, spalvų ir išdėstymo parinkimus pagal turimą media medžiagą. 

Funkcionalumas

Be dizaino kūrimo atliekame ir funkcionalumo kūrimo ir pritaikymo sprendimus. Jeigu jūsų svetainei reikia kontaktų formų, naujienšlaikių rinkimo ir siuntimo sprendimų – tai galime pasiūlyti.

Vizualus redagavimas

Jeigu pageidaujate galime sukurti projektą su vizualiu puslapio redaktoriumi. Jūsų projektą pritaikysime pagal visus norus o esant poreikiui jūs ar jūsų darbuotojai galės lengvai pakoreguoti informaciją ir ją atnaujinti.

Priežiūra ir tolimesnė pagalba

Mes esame pasirengę po projekto sukūrimo ir toliau palaikyti ryšį su jumis ir jūsų darbuotojais. Jeigu atsitiks problemos mes būsime pirmi į kuriuos galėsite kreiptis, kad tos problemos būtų išspręsto kaip galima greičiau.

Pasirengę su mumis pasikalbėti dėl jūsų naujo projekto?

Susisiekite su mumis, kad galėtume aptarti jūsų naujo projekto detales, viziją. Po pirmos konsultacijos atsiųsime jums komercinį pasiūlymą ir lauksime jūsų sprendimo dėl bendradarbiavimo.

Kas sudaro WordPress svetainės kūrimo paslaugą?

Įvaizdžio kūrimas

Jūsų naują ar seną projektą papuošime pagal savo dizainerio rekomendacijas ir pritaikysime UI/UX sprendimus. Įgyvendinsime jūsų vizijas pagal turimą brandbook.

Funkcionalumo kūrimas

Projektui pritaikysime funkcionalumą kuris atitiks jūsų poreikius. Galime pasiūlyti esamų sprendimų pritaikymą arba sukurti funkcionalumą pagal jūsų norus.

El. parduotuvės kūrimas

Panaudojus WooCommerce sprendimą pasiūlysime pilnai veikiančią ir parduodančią e-commerce elektroninę parduotuvę.

Greitaveikos optimizavimas

WordPress optimizacijos yra būtinos norint pasiekti gerus rezultatus.

WordPress perkėlimas (migravimas)

Jeigu jūsų WordPress interneto svetainei reikės papildomo funkcionalumo, jį galėsime suteikti be problemų pasinaudodami jau turimais sprendimais arba sukurdami naujus.

Testavimas ir priežiūra

Po projekto paleidimo jį testuosime dar kelias savaites taip sutikrinant, kad svetainė veikia tinkamai ir be problemų. Esant poreikiui galime pasiūlyti pilną priežiūrą ilgesniam laikui.

Dažnai užduodami klausimai

Dėl savo modernaus valdymo, pritaikymo įvairioms funkcijomis, lengvo administravimo, pastovaus sistemos atnaujinimo ši sistema pelno didelius naudojimo skaičius rinkoje. Tenka dažnai girdėti iš kitų specialistų nusiskundimus, kad WordPress sistema netinkama, veikia lėtai, turi daug techninių problemų, bet prisiminkime, kad kiekvienas specialistas turi savo nuomonę ir konkurencija tarp sistemų naudojimo taip pat yra išlaikoma.

Daugelis gerai žinomų prekinių ženklų naudoja WordPress sistemą, turi plačią bendruomenę ir stiprų palaikymą visame pasaulyje. Specialistų šiai sistemai netrūksta, bet turime problemą, kad daugelis specialistų tik įdiegia šabloną su demo versija, pervadina tekstus, sudiegia modulius kurių nepatikrinus jie gali stabdyti svetainės veikimą, sukelti daugiau programinių problemų ir dažnai specialistai dingsta be sprendimų todėl kenčia rimti specialistai kurie dirba su šia sistema ir kenčia bendra WordPress sistemos reputacija.

WordPress turinio valdymo sistemos interneto svetainę sukurti galime per 1-3 savaites o kartais kūrimas užtrunka ir ilgiau. Tikslų laiką galėtume įvertinti tik matant jūsų norus ir pageidavimus projektui. Žinoma priklauso ir kokį dizainą pasirinksite nes tai remiasi į biudžetą ir laiką kiek užtruksime su projektu. Jeigu bus pasirenkama unikalaus dizaino kūrimas projektą gali reikėti kurti ir 2-3 savaites. Jeigu pasirinksite kurti specialią sistemą su užsakymais, užklausų sistema tai gali pailginti kūrimo terminą ir dar keliom savaitėm, mėnesiui.

Jeigu norime bazinio paslaugų komplekto savo WordPress interneto svetainei preliminari kaina gali siekti preliminariai 800 € + PVM. Viskas remiasi į jūsų norus, poreikius, dizaino sprendimus, funkcijų kūrimą. Rimtesnis projektas priklausomai nuo funkcijų gali kainuoti ir 1800,00 € + PVM.

Jeigu turite tokį poreikį – taip. Žinoma visada norime rekomenduoti save tolimesniam bendravimui ir sistemos palaikymui, tobulinimui. Mes taip pat turime talpinimo, serverio nuomos sprendimus. Jeigu toliau norėsite bendrauti su kita įmone, asmeniu kuris bus atsakingas už svetainės priežiūrą galėsime ją perkelti į jūsų norimą serverį.

Pagal jūsų norus galime sukurti interneto svetainė su WordPress turinio valdymo sistema pagal individualų dizaino sprendimą. Mūsų dizaineriai gali sukurti akį traukiančius svetainės dizainus, parinkti šriftus, spalvas, panaudoti media medžiagą, o programuotojai viską sudės į savo vietas. Jeigu tam tikros svetainės dalys nepatiks jas pakoreguosime pagal užsakovo norus ar turimą prekės ženklo, įmonės brandbook’ą.

Šabloninis dizainas, panaudojamas jau kito žmogaus, dizainerio, programuotojo sukurtas dizainas (tema) ir aprengiama turinio valdymo sistema WordPress. Kuriant WordPress interneto svetainę panaudojus šabloną – pigesnis variantas, nei kuriant individualų WordPress svetainės projektą. Kuriant su šablonu nereikia daug laiko viską pajungti, sudėti į savo vietas ir paleisti projektą po testavimo.

Garantija suteikiama visiems mūsų kurtiems projektams. Interneto svetainės kūrimo projektui 3 mėn. Elektroninės parduotuvės kūrimui 6 mėn. 

Garantija taikoma sistemos veikimui, specialiai kurtoms funkcijoms, moduliams. Jeigu per tą laiką kažkas atsitiktų svetainei mes įsipareigojame tai sutvarkyti be papildomų išlaidų. Jeigu klientas pats pagal savo norus tobulina svetainę, atnaujina sistemą, diegia įvairius modulius ir dėl jų kaltės atsitinka techninės problemos garantija netaikoma, bet mes galime pasiūlyti tvarkymo sprendimus, kad svetainė ir toliau veiktų teisingai ir tvarkingai.

Pasikalbėkime!

Užpildykite kontaktų formą žemiau ir pateikite kiek galite daugiau informacijos. Mūsų specialistai susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.