WordPress interneto svetainės kūrimas

Ieškote kas sukurs WordPress interneto svetainę pagal Jūsų poreikius? Nebeieškokite, jau radote!

Klientai kurie mumis pasitiki
10 +
Įgyvendintų projektų nuo 2010 metų
34 +
šiuo metu prižiūrimos interneto svetainės
8 +
aktyvių užklausų kiekvieną mėnesį

Kodėl siūlome rinktis mus?

Pasirinkti tinkamą įmonę, asmenį kuris atliks darbus yra svarbus pirmas etapas. Mūsų specialistų ilgametė patirtis užtikrina, kad darbai bus atlikti kokybiškai ir pagal nustatytus reikalavimus.

Esame savo srities specialistai kurie kuria WordPress interneto svetaines pagal visus užsakovo norus nuo 2010 metų. Ši ilgametė patirtis mums suteikia pranašumų komunikuojant su klientais, tikslinant detales ir įgyvendinant projektus.

Visiems klientams norime pasiūlyti individualaus dizaino kūrimo sprendimus, bet jeigu dėl kažkurios priežasties individualaus dizaino kūrimo sprendimas nereikalingas galite visada rinktis ir šabloninio dizaino kūrimo paslaugą.

Dizaino sprendimai

Jūs galite rinktis interneto svetainės dizainą pagal pasiūlytus šablonus, pateikti savo arba galime sukurti individualų dizaino sprendimą kuris labiausiai atitiks jūsų verslo viziją.

Funkcionalumas

Kontaktų formos, išokantys reklamų langai, turinio išdėstymo keitimas, naujienų įrašų kūrimo ir kitos funkcijos yra laisvai prieinamos ir lengvai kuriamos su WordPress sistema.

SEO paslaugos

Jūsų reprezentacinei interneto svetainei suteiksime SEO optimizacijos paslaugą, kad visi puslapiai turėtų teisingus raktinius žodžius, meta aprašymus ir puslapių pavadinimus.

Google/Facebook integracija

Pagal poreikį įdiegsime Facebook pixel, Google sprendimus, kad internetinė reklama rodytų teisingas konversijas ir jas fiksuotų.

Tolimesnė priežiūra

Jūsų WordPress interneto svetaine bus pasirūpinta, kad laiku gautu saugumo, modulių atnaujinimus ir būtų pasiekiama be techninių problemų.

WordPress talpinimas

Papildomos WordPress apsaugos, pažangūs greitaveikos sprendimai užtikrins, kad svetainė būtų greita ir visada pasiekiama.

Privatumo politika ir slapukai

Įdiegsime privatumo politikos ir slapukų informacijos puslapius. Elektroninė parduotuvė atitiks reikalavimus Google Consent Mode v2 ir turės reikalingus prašymus dėl slapukų talpinimo sutikimo.

elneda.lt

Inžinerinės pastatų sistemos WordPress reprezentacinė interneto svetainė

kemperiai365.lt

Reprezentacinė Kemperiai 365 kemperių nuomos interneto svetainė

Dažnai užduodami klausimai

Galite rinktis ir šabloninį WordPress interneto svetainės dizainą kurį pritaikysime pagal Jūsų norus ir poreikius. Jeigu norite išskirtio dizaino kuris atitiks jūsų verslo veidą – geriau rinktis individualaus dizaino kūrimo sprendimą.

Atliktiems darbams suteikiama 24 mėnesių garantija nuo sutarties pasirašymo dienos. Jeigu esate mūsų svetainės talpinimo paslaugos klientas – garantija gali būti pratęsta papildomai.

Galime! Susisiekite su mumis ir mes pasirūpinsime visu WordPress interneto svetainės perkėlimo sprendimu be Jūsų įsikišimo.

Teikiame priežiūros paslaugas visoms atviro kodo turinio valdymo sistemoms. Taip pat galime pasiūlyti priežiūros paslaugas ir kitoms sistemoms, bet pirmiau mūsų specialistai turi įvertinti sistemą kurią reikės prižiūrėti.

Preliminariai WordPress interneto svetainės kūrimo paslaugos kaina svyruoja nuo 400 – 3500 € + PVM. Šios kainos yra preliminarios ir nurodomos iš ankstesnių metų. Kaina priklauso nuo pasirinkto dizaino tipo, papildomų paslaugų pasirinkimo.

Tikslią darbų atlikimo kainą jums pasakys mūsų darbuotojai jeigu susisieksite su jais nurodytais kontaktais.

Po projekto sukūrimo galime perkelti projektą į Jūsų pasirinktą serverį nemokamai. Norime informuoti, kad perkėlus projektą į kitą serverį garantija nebebus taikoma nes mes negalėsime nešti atsakomybės už projekto saugumą kito paslaugos teikėjo serveriuose. Jeigu liksite mūsų serveriuose garantija taikoma kaip ir buvo numatyta sutartyje.

Pasikalbėkime!

Užpildykite kontaktų formą žemiau ir pateikite kiek galite daugiau informacijos. Mūsų specialistai susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.