Elektroninės parduotuvės kūrimas

Mūsų elektroninės parduotuvės kūrimas apima daugiau nei tik gražų vaizdą. Funkcionali, greita, pritaikoma įvairiuose įrenginiuose prie ekrano ir tai tik dalis to ką darome. Mūsų tikslas prisitaikius prie šios dienos tendencijų apjungti grožį, funkcionalumą ir vartotojo patirtį skatinti pardavimus jūsų naujoje elektroninėje parduotuvėje.

Dizaino kūrimo sprendimai

Sukursime patrauklų, unikalų elektroninės parduotuvės dizainą, arba pritaikysime šabloninį dizainą atitinkantį jūsų verslo poreikius.

Elektroninės parduotuvės funkcionalumas

Jūsų elektroninė parduotuvė turės funkcionalumą pagal jūsų veiklos poreikius. Taip pat galime pritaikyti individualaus funkcionalumo sprendimus.

SEO vidinė optimizacija

Elektroninė parduotuvė privalo būti gerai optimizuota ir pritaikyta paieškos sistemoms. Pagal raktinius žodžius pritaikysime elektroninei parduotuvei meta aprašymus, turinį ir kitus elementus.

Su kokiomis e-commerce sistemomis dirbame?

Elektroninės parduotuvės sistemos pasirinkimas yra labai svarbus etapas. Prieš planuojant elektroninių parduotuvių kūrimo etapą

WooCommerce elektroninės prekybos sistemos puikiai tinka smulkiam, vidutiniam verslui. Unikalus dizainas šią sistemą puikiai papildo prie jos esamo funkcionalumo.

PrestaShop

PrestaShop tai puiki elektroninės parduotuvės sistema skirta prekiauti ir plėsti funkcionalumą. Nors el. parduotuvės kūrimo paslauga kainuoja nemažai, bet rezultatai gali džiuginti.

Shopify

Shopify elektroninės parduotuvės prekybos sistema užtikrina platų funkcionalumą. Jeigu nuspręsite keliauti Shopify keliu – pasirinkite mus, kad gautumėte viską ko gali reikėti!

Kas sudaro el. parduotuvės kūrimo paslaugą?

Įvaizdžio kūrimas

Jūsų elektroninę parduotuvę papuošime, kad ji būtų šiuolaikišką ir moderni. Pritaikius UI/UX geriausias praktikas paskatinsime, kad elektroninė parduotuvė ne tik gražiai atrodytu, bet ir parduotu.

Funkcionalumo suderinimas

Pritaikysime funkcionalumą pagal jūsų verslo poreikius. Jūsų el. parduotuvė turės pirkėjų paskyrą, naujienlaiškius, nuolaidas, kiekio valdymą. Nepamirškime ir filtravimo sistemos.

Turinio suvedimas

Jūsų elektroninė parduotuvė turės jūsų suteiktą turinį jos lankytojams. Importuosime prekes ir jas priskirsime į savo vietas. Sugeneruosime akcijų blokus ir daugelį papildomų atvaizdavimo variantų.

Mokėjimo ir pristatymo suderinimas

Mokėjimo ir pristatymo sprendimai yra privalomi, kad vartotojas galėtų lengvai pasirinkti pristatymo būdą ir saugų apmokėjimo sprendimą.

Vidinė SEO optimizacija

Paruošime jūsų elektroninės parduotuvės SEO optimizaciją. Suvesime puslapiams reikalingus raktinius žodžius, META aprašymus ir pavadinimus.

Optimizacijos

Elektroninė parduotuvė turės papildomas apsaugas, greitaveikos optimizaciją, kešavimo sprendimą siekiant paspartinti ir padidinti lankytojų norą naršyti ir pirkti.

Testavimas

Jūsų elektroninę parduotuvę po paleidimo testuosime iki kelių savaičių kol būsime užtikrinti, kad ji veikia tinkamai ir neturi techninių problemų.

Tolimesnė priežiūra

Pagal poreikius galime pasiūlyti ir tolimesnę elektroninės parduotuvės priežiūrą ir užtikrinti jos veikimą, saugumą ir stabilumą. Taip pat atlikti papildomus darbus.

Sukurtos elektroninės parduotuvės

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Susisiekite su mumis, kad galėtume aptarti jūsų naujo projekto detales, viziją. Po pirmos konsultacijos atsiųsime jums komercinį pasiūlymą ir lauksime jūsų sprendimo dėl bendradarbiavimo.

Dažnai užduodami klausimai

Jeigu jau prekiaujate fiziškai iki šiol elektroninė parduotuvė kai kuriais atvejais gali jums atnešti dar daugiau naudos. Elektroninė parduotuvė neturi darbo valandų ir užsakymus gali priimti 24/7. 

Taip pat elektroninė parduotuvė gali puikiai pasitarnauti kaip paslaugų pardavimo sprendimas prijungus apmokėjimo sistemą.

Kalbant aplamai tai elektroninė parduotuvė yra būtina jeigu norite pasiekti daugiau pirkėjų kurie gali būti suinteresuoti jūsų produktais, paslaugomis. 

Elektroninę parduotuvę išlaikyti preliminariai kainuoja nuo 120,00 €/metams kartu su interneto adresu.

Elektroninė parduotuvė priklausomai nuo pasirinktos sistemos, nuo pasirinkto funkcionalumo, dizaino ir kitų paslaugų komplekto gali kainuoti nuo 1500,00 € ir daugiau. Prieš pasirinkdami su kuo dirbsite įvertinkite kas jums suteiks didžiausią naudą ar gausite paslaugų teikimo garantiją.

Populiariausios sistemos šiai dienai yra WooCommerce, PrestaShop, Shopify, Magento. Geriausiai įvertinti kokią sistemą jums verta naudoti pateiks specialistai į kuriuos kreipsitės konsultacijos dėl elektroninės parduotuvės kūrimo.

Nerekomenduojame rinktis sistemos pagal savo norus nes ateityje ją pakeisti gali kainuoti daugiau nei palaikyti esamą.

Preliminariai išbandėme įvairias sistemas su 20 tūkst. prekių ir visos sistemos veikia tvarkingai. Visumoje verta atkreipti dėmesį kur bus talpinama svetainė, kokie resursai jai bus suteikiami.

Jeigu jūsų biudžetas yra ribotas – mes galime pasiūlyti šabloninio dizaino elektroninės parduotuvės kūrimo paslaugą kuri sutaupys laiko mums o jums pinigų. Žinoma šabloninės svetainės turi savų minusų, bet vertinant biudžetą kartais tai yra geras sprendimas. Mūsų specialistai taip pat gali patobulinti jūsų šabloną, kad jis atitiktų kiek įmanoma jūsų norus.

Rekomenduojame naudoti OPAY.LT mokėjimų surinkimo paslaugą kuri gali priimti mokėjimus iš LT banko sąskaitų ir taip pagerinti lankytojų patirtį. Taip pat turime STRIPE pasirinkimą kuris užtikrina, kad mokėjimas bus lengvai įskaitomas pervedus pinigus banko kortele.

Rekomenduojame rinktis DPD, VENIPAK, OMNIVA pristatymo būdus. Šios įmonės užtikrins, kad jūsų siuntos klientams pasieks laiku, saugiai ir kokybiškai.

Taip. Prašome susisiekti su mumis dėl individualaus priežiūros sprendimo jūsų verslui ir pagal jūsų poreikius.

Pasikalbėkime!

Užpildykite kontaktų formą žemiau ir pateikite kiek galite daugiau informacijos. Mūsų specialistai susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.