Interneto svetainių kūrimas

Kuriame įvairias interneto svetaines kurios atitinka visus užsakovo reikalavimus.

Naudojame ne tik WordPress sistemą, nes kuriame ir statines renginių, paslaugų, prekių pristatymo svetaines be turinio valdymo sistemos jeigu nebus naudojamas papildomas funkcionalumas.

Su kokiomis sistemomis dirbame?

Interneto svetainė be turinio valdymo sistemos neveiks taip efektyviai ir negalėsite be jos patys pasikoreguoti turinio.

WordPress

WordPress turinio valdymo sistema puikiai tinka interneto svetainei, blog’ui, kitokio tipo interneto svetainėms. Ją rekomenduojame visiems dėl lengvo valdymo.

Laravel

Naudojame Laravel PHP Framework’ą sukurti gerai ir greitai veikiančias interneto svetaines. Ją rekomenduojame rinktis mažiausius poreikius turinčias įmones.

WIX

Lengvai, efektyviai ir greitai valdykite savo turinį su WIX. Ši sistema labai lengva ir gerai pritaikoma pagal įvarius poreikius paprastoms svetainėms.

Kas sudaro interneto svetainės kūrimo paslaugą?

Dizaino kūrimas

Užtikrinsime, kad jūsų interneto svetainė atitiktų šios dienos tendencijas ir atrodytų nepriekaištingai. Suderinsime, kad vartotojo patirtis būtų kiek įmanoma sklandesnė ir lankytojas imtūsi norimų veiksmų.

Funkcionalumo papildymas

Pagal poreikius jūsų interneto svetainė turės Facebook Pixel, Google Analytics, naujienlaiškio ir kitas integracijas pagal visus jūsų norus ir pageidavimus.

Turinio suvedimas

Rekomenduojama interneto svetainėje pateikti visą informaciją apie jūsų veiklą. Paslaugų aprašymai, kontaktai, atlikti darbai, kontaktų forma ir daugelis kitų dalykų gali lankytoją išlaikyti svetainėje. Šią paslaugą suteiksime mes.

Vidinė SEO optimizacija

Kiekvienas puslapis privalo turėti META žymes kaip aprašymas ir pavadinimas. Taip pat rekomenduojame suderinti raktinius žodžius ir stebėti rezultatus. Norint sėkmingos SEO patirties - rekomenduojame talpinti ir naujienas, įrašus.

Optimizacijos

Interneto svetainė turi būti ne tik graži, funkcionali, bet ir greita. Siekiame gerų rezultatų todėl visi paveiksliukai taip pat turi būti optimizuoti ir pateikti WEBP formatu.

Testavimas

Po interneto svetainės paleidimo mes ją dar testuosime iki savaitės laiko ir jeigu rasime techninių problemų jas sutvarkysime nedelsdami.

Tolimesnė priežiūra

Pagal poreikius galime pasiūlyti ir tolimesnę interneto svetainės priežiūrą ir užtikrinti jos veikimą, saugumą ir stabilumą. Taip pat atlikti papildomus darbus.

Sukurtos interneto svetainės

Pasirengę su mumis pasikalbėti dėl jūsų naujo projekto?

Susisiekite su mumis, kad galėtume aptarti jūsų naujo projekto detales, viziją. Po pirmos konsultacijos atsiųsime jums komercinį pasiūlymą ir lauksime jūsų sprendimo dėl bendradarbiavimo.

Dažnai užduodami klausimai

Jeigu ieškote potencialių klientų, norite reklamuoti savo verslą ir jo paslaugas internete – tai yra privaloma. Jeigu turėsite tik reklamą to gali neužtekti nes visa informacija turi būti pasiekiama laisvai.

Tikslią kainą pasakyti sunku nes viskas remiasi į jūsų poreikius. Dizaino pasirinkimas, funkcionalumo pritaikymas arba kūrimas, papildomų paslaugų suteikimas. Viskas remiasi į tai ko reikia klientui ir kokie yra jo poreikiai.

Preliminariai vertinant interneto svetainių kūrimas gali kainuoti nuo 600,00 € iki 4500,00 € ir dar daugiau. Tiksliai žinodami jūsų poreikius galėsime įvertinti ir tikrają projekto kainą.

Taip galima. Visa jūsų turima informacija ir dizainas būtų perkelta iš kitos sistemos ir atliktas pilnas suderinimas su papildomomis paslaugomis kaip vidinė SEO optimizacija ir k.t. darbai.

Interneto svetainės talpinimas gali kainuoti ir 1,00 €, bet verta atsižvelgti į kokybę ne tik pigų pasiūlymą. Pigios interneto svetainės talpinimo paslaugos dažniausiai turi limituotus resursus o nuo to kenčia interneto svetainės greitis, atsiranda duomenų bazių veiklos sutrikimų dėl ko gaunamos klaidos. Taip pat dažnai pasitaiko, kad PHP ir WEB serverio versijos nebūna atnaujinamos ilgą laiką o tai gali kainuoti ir saugumą.

Taip galima. WordPress ir buvo su tokia idėja skirta talpinti naujienas, blog’o įrašus. Bet visada rekomenduojame taip pat pasirūpinti ir galingesniu virtualiu serveriu jeigu jau planuojate turėti tokį sprendimą. Galite susisiekti su mumis dėl serverio nuomos pasiūlymo.

Pasikalbėkime!

Užpildykite kontaktų formą žemiau ir pateikite kiek galite daugiau informacijos. Mūsų specialistai susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.