Interneto svetainės kūrimas

Interneto svetaines kuriame jau daugiau nei 7 metus! Mes ne tik modeliuojame, bet ir kuriame aukštos klasės interneto svetaines pagal visus klientų norus. Sukurtus interneto svetainių projektus talpiname ir prižiūrime savo aukštos klasės SSD serveriuose kurie yra saugūs, patikimi.

Norėtumėte valdyti savo svetainę taip kaip norite ir kur norite? Atnaujinkite naujos svetainės informaciją lengvai ir patogiai nuo tekstų iki bendro išdėstymo pakeitimo. Pridėkite savo svetainei VIDEO medžiagą, atliktus darbus, verskite tekstus į kitas kalbas ir publikuokite puslapius užsienio klientams.

Parenkama turinio valdymo sistema yra lengvai valdoma ir suteikia visas galimybes kontroliuoti ir keisti informaciją be jokių techninių žinių. Mes kuriame reprezentacines svetaines su tokiomis sistemomis kaip WordPress, Drupal, Joomla. Jeigu pageidaujate galime sukurti ir visiškai individualų sprendimą su LARAVEL, OCTOBER CMS karkasais.

Norite užsakyti projektą ar turite klausimų?

Užpildykite pasiūlymo formą arba susisiekite su mūsų specialistais telefonu: +370 679 49692 | el. paštu: info@e-cloud.lt

Interneto svetainės kūrimo parenkami sprendimai

Jeigu neradote Jus dominančio sprendimo susisiekite su mumis ir rasime sprendimą skirtą Jums.

Drag N Drop - svetainės turinio valdymas

Tai išskirtinis modulis kuris leidžia klientams lengvai ir patogiai valdyti savo interneto svetainės turinį. Jums nereikia turėti jokių techninių žinių nes viskas lengvai, patogiai valdoma.

Vidinė SEO optimizacija

Jeigu Jūsų svetainė kraunasi ilgiau nei 4-6 sekundes - klientai paliks Jūsų svetainę. Norint, kad būtų suteiktas ne tik gražus vaizdas, bet ir greitas naršymas interneto svetainėje ji turi būti optimizuota. Sutvarkyti paveiksliukai, moduliai, serverio optimizacija.

Kontaktų formos

Kontaktų forma - viena iš sėkmingų bendravimo formų. Ne kiekvienas klientas gali telefonu suteikti visą informaciją ar atsakyti į Jūsų klausimus. Pirmiau reikia suformuoti klausimus, mintis ir tik tada juos pateikti. Tam yra naudojamos kontaktų formos.

Pasirenkamas dizainas

Individualus, šabloninis dizainas - skirtumas tarp tokio dizaino terminų yra tik tai, kad šablonas jau yra sukurtas produktas ir juo galima aprengti svetainę taip sutaupant kelis šimtus €. Individualus dizainas tvarkomas nuo A iki Z pagal visus klientų reikalavimus.

Informacijos suvedimas

Neturite laiko planuoti kaip sudėti savo tekstus, nuotraukas ar kitą informaciją? Palikite šį darbą mūsų specialistams. Rūpinkitės savo įmonės veikla, kitais procesais o mes sudėsime turinį pagal savo strategijas.

Įmonė "Google Maps"

Jūsų įmonę sunku surasti Jūsų klientams? Šiai dienai ši problema tampa vis mažesnė nes panaudojus tam tikrus įrankius klientai Jus ras tiesiogiai "Google Maps" žemėlapių programoje telefone ir kompiuterio versijose.

Mobili svetainės versija

Jūsų interneto svetainė privalo atitikti visus keliamus paieškos sistemų reikalavimus. Taip pat normalu, kad ji turi būti pritaikyta mobiliems įrenginiams, kad Jūsų klientai galėtu aiškiai perskaityti susipažinti su pateikta informacija.

Daugiau kalbų

Vykdote veiklą ne tik Lietuvoje, ieškote naujų klientų iš užsienio? Suteikiame savo klientams visas galimybes pateikti turinį, informaciją užsienio kalbomis nesulėtinant svetainės veikimo.

Lankomumo ataskaitos

Jūsų projektas bus sujungtas su gerai žinoma "Google Analytics" sistema kurioje matyti galite ne tik klientų lankomumą jūsų interneto svetainėje, bet ir koks Jų amžius, iš kokio miesto, per kur atėjo į Jūsų svetainę.

Ką apie mus sako mūsų klientai?

Nuoširdus ačiū klientams kurie pasirinko mus kaip savo partnerius! Tik Jūsų dėka mes galime toliau tobulėti ir vykdyti darbus.
Stiprios rekomendacijos! Su šia komanda dirbame jau daugiau nei 2 metus ir neturėjome nusivylimo.
Eglė
Paslaugos suteiktos profesionaliai. Turiu tik pačius geriausius atsiliepimus ir rekomendacijas. Interneto svetainė sukurta pagal mano norus ir terminą.
Edvinas D.
Reikėjo skubios pagalbos nes ankstesnis specialistas mus labai nuvylė… Su šia komanda projektas atliktas nepriekaištingai, atidavėme projekto priežiūrą jiems. Svetainė kraunasi greitai.
Simona D.
Rekomenduojiu visiems! Tikrai žino ką daro o klientų aptarnavimas stebina.
Gabrielius
Super paslaugos, gera kaina ir projektas.
Gintautas V.
Užsakėme svetainės atnaujinimo darbus nes sezonas jau čia pat. Darbai atlikti kokybiškai ir gera kaina.
Jurgita A.