Kas mes?

Apie E-CLOUD

Trumpa istorija

Daugybę metų keli komandos nariai dirbo skirtingose veiklose, pagal individualias veiklas, kitose įmonėse, kaupė patirtį, žinias, mokėsi bendrauti su klientais ir taip atsirado mūsų įmonė su talentingais specialistais kurie ne tik moka dirbti savo darbą, bet ir tinkamai užtikrina komunikaciją su savo klientais.

Mūsų komanda

Mūsų komandą sudaro patyrę dizaino, programavimo, marketingo srityse specialistai taip pat ir išoriniai partneriai su kuriais dirbame labai ilgai ir galime už juos garantuoti savo patikimumu. Kiekvienas specialistas kuriam priskirtas projektas bendrauja glaudžiai su reikalingu specialistu, kad galutiniam vartotojui paskiriams atliktas darbas atrodytų maksimaliai efektyvus.

Klientų aptarnavimas

Dirbdami didžiausiose Lietuvos įmonėse mokėmės kaip tinkamai bendrauti su klientais, užtikrinti pasitikėjimą, suprasti poreikius ir suteikti viską ką privalome kaip savo sričių specialistai.

0 +
metų patirtis
50 +
užbaigtų projektų
0 +
aktyvių klientų
0
veiklos kryptys
Stipri komanda

Ilgametė darbo patirtis programavimo, dizaino srityje ir bendravimas su klientais leidžia mastyti strategiškai apie projektą ir kūrimo procesą. Apgalvodami menkiausias smulkmenas užsakovui pateikiame geriausią sprendimą.

Konkurencingi pasiūlymai

Suprasdami užsakovo poreikius pateikiame konkurencingus pasiūlymus kurie naudingi abėjom pusėms. Nuo pigesnio, brangesnio pasiūlymo nenukenčia paslaugos tiekimo kokybė, aptarnavimas.

Nepriekaištingas aptarnavimas

E-CLOUD personalas užtikrina aukštą užsakovų aptarnavimo ir tolimesnio bendravimo kokybę. Jeigu kai kurių terminų nesuprasite mes pasistengsime atsakyti apie juos kiek įmanoma aiškiau.

Pasikalbėkime!

Užpildykite kontaktų formą žemiau ir pateikite kiek galite daugiau informacijos. Mūsų specialistai susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.