PRESTASHOP elektroninės parduotuvės kūrimas

PrestaShop sistema skirta vidutiniam verslui, arba tiem kas turi daugiau nei kelis tūkstančius prekių. Šiai sistemai rekomenduojame specialistų priežiūrą.

Apie paslaugą

PrestaShop yra turinio valdymo sistema skirta elektroninei parduotuvei valdyti. Ši sistema nėra tinkama naujienų, blog’o tipo svetainėms. Jeigu esate prekybininkas kuriam reikalingas pilnas elektroninės parduotuvės funkcijų valdymas – ši sistema yra skirta jums. Tinkamai paruošus šią sistemą ir pritiaikius, sukūrus reikalingas funkcijas ji veiks greitai, efektyviai ir optimizuotai.

Šablonų pritaikymas ir optimizavimas

PrestaShop turi nemažą šablonų pasirinkimą kurie pagrinde yra mokami, bet tinkamai paruošti atrodo puikiai.

Unikalaus dizaino sprendimai

Galime pasiūlyti individualios PrestaShop svetainės dizaino sprendimą. Jūsų svetainė atrodys išskirtinai.

Modulių integravimas ir kūrimas

Jeigu jums reikia integruoti PrestaShop modulį, jį sukurti mes tuo galime pasirūpinti. Teikiame PrestaShop programavimo sprendimus.

Palaikymas ir optimizavimas

PrestaShop sistemai reikia specialisto palaikymo norint, kad svetainė visada veiktų tinkamai ir būtų funkcionali, saugi. Netinkamai atnaujintas modulis gali kainuoti daug.

Greitaveikos sprendimai

Jeigu jūsų turima PrestaShop svetainė dirba lėtai rekomenduojame pasikonsultuoti su mumis prieš atliekant optimizavimo veiksmus.

Atnaujinimas ir migravimas

PrestaShop atnaujinimas ir migravimas reikalauja daug dėmesio ir žinių siekiant viską atnaujinti, perkelti. Pasirūpinsime, kad viskas vyktų sklandžiai.

Kodėl PrestaShop?

Prekių valdymas

Patogus prekių valdymas, įkėlimas, tvarkymas ir kitas platus funkcionalumas leidžia dirbti efektyviai.

Marketingas

Kurkite nuolaidų kuponus, personalizuokite kainas klientų grupėms. Siūlykite nemokamą pristatymą ir daug kitų privalumų.

Filtravimo sistema

Pateikite savo klientams galimybę filtruoti prekes pagal kategoriją ir priskirtus filtrus.

Reklama

Siųskite savo klientams pasiūlymus, primimus apie neapmokėtus užsakymus, siūlykite papildomas nuolaidas.

Prekiaukite ir užsienyje

Įdiegus vertimus galite siūlyti savo klientams užsisakyti prekes užsienio kalba. Visa svetainė ta pati, bet skirtingos kalbos, valiutos.

Vartotojų paskyros

Kiekvienam klientui sukuriama paskyra kurioje galite sekti ką klientas pirko, kiek išleido, kada paskutinį kartą buvo aktyvus ir daugiau.

Tolimesnis palaikymas

Po elektroninės parduotuvės sukūrimo mes ir toliau galime jums užtikrinti pastovią priežiūrą ir tobulinimo sprendimus.

Visada yra ką veikti ir ką daryti su nauju projektu. Mūsų specialistai dirbdami kiekvieną dieną kuria strateginius sprendimus kurie gali palengvinti galutinio lankytojo sprendimus ir paversti jį pirkėju. Žinoma mes ne dievai ir negalime nuspėti kaip lankytojas elgsis jūsų naujame projekte, bet kuriame sprendimus kas jį tokiu turėtu paversti.

Mes norime, kad kiekvienas mūsų klientas turėtu geriausią patirtį ir galėtu efektyviai dirbti su savo nauju projektu nesukdamas sau galvos apie techninę, funkcijų dalį, galimus gedimus ir saugumo spragas.

Jeigu jūs turite projektą kuriam reikalinga pastovi priežiūra, atnaujinimai, funkcijų veikimo užtikrinimas – susisiekite su mumis dėl svetainės administravimo paslaugos.

Norite užsakyti paslaugą?

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais arba užpildykite kontaktų formą. Mūsų specialistai atsakys į visus jus dominančius klausimus ir pateiks geriausią pasiūlymą.

Pasikalbėkime!

Užpildykite kontaktų formą žemiau ir pateikite kiek galite daugiau informacijos. Mūsų specialistai susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.