Interneto svetainių talpinimas, hostingas

Svetainių talpinimo paslaugos (hostingas) yra esminė jūsų svetainės sėkmės dalis.

Mūsų komanda siūlo aukščiausios kokybės, greitą ir saugų hostingą, garantuojantį sklandų ir bepertraukį jūsų svetainės veikimą. Pasirinkite patikimumą ir ekspertų pagalbą!

Kodėl reikalingas tobulas svetainių talpinimo tarpininkas?

Jeigu norite, kad jūsų interneto svetainė, elektroninė parduotuvė veiktų greitai, saugiai ir efektyviai – rekomenduojame patalpinti interneto svetainę mūsų serveriuose. Suteiksime aukščiausios kokybės aptarnavimą ir nepriekaištingą veikimą.

Patogus valdymas

Mūsų programinė įranga puikiai tinka mažai patirties turintiems ir profesionalams. Lengvai atlikite valdymo, tobulinimo, kūrimo funkcijas.

Patikima techninė įranga

Naudojame profesionalius HP Enterprise ir DELL serverius. Tinklą valdome CISCO, JUNIPER, FORTINET sprendimais.

Paruošta greičiui

Mūsų serveriai ir programinė įranga pritaikyta taip, kad veiktų maksimaliai greitai ir efektyviai. Bendro naudojimo serveriai veikia 4 kartus greičiau lyginant su konkurentų sprendimais.

Premium aptarnavimas

Susisdūrėte su sunkumais? Užduokite klausimus mums ir atsakysime į juos kaip galima greičiau. Mūsų specialistai pasirengę jums padėti telefonu, el. paštu.

Patikima infrastruktūra

Serveriai saugomi ir laikomi Lietuvos, užsienio duomenų centruose. Turime patikimą infrastruktūrą, ugniasienes ir duomenų perdavimo kanalus.

Turime HP Enterprise ir DELL gamintojų serverius kurie patikrinti laiko ir bendruomenės.

Nepriekaištinga priežiūra

Savo įranga ir infrastruktūra rūpinamės kaip savo antrais namais, kad visur būtų švara ir tvarka. Visos sistemos prijungtos prie monitoringo sistemos, kad matant sutrikimą galėtume nedelsiant jį išspręsti.

Kuo naudinga jums?

Naudodamiesi mūsų paslauga galite jaustis ramūs, kad jūsų interneto svetainė ar kitas projektas bus saugus ir veiks stabiliai. Investuojame į programinę įrangą kuri veikia ir atlieka visas reikalingiausias funkcijas + dar daugiau.

Svetainių talpinimo, hostingo kainos

Basic
3.63 € /mėnesiui

Planas skirtas mažai svetainei kuriai nereikia daug vietos.

Open
7.26 € /mėnesiui

Planas skirtas turint daugiau projektų kuriuos reikia talpinti taip pat ir daugiau disko vietos.

Open+
14.52 € /mėnesiui

Planas skirtas neribotų svetainių talpinimui ir kai reikia daugiau disko vietos.

Norite užsisakyti svetainės talpinimo paslaugą?

Susisiekite su mumis, kad galėtume aptarti jūsų naujo projekto detales, viziją. Po pirmos konsultacijos atsiųsime jums komercinį pasiūlymą ir lauksime jūsų sprendimo dėl bendradarbiavimo.

Dažnai užduodami klausimai

Vertindami kokybę ir patikimumą esame priversti rinktis tik laiko patikrintus ir daug gerų atsiliepimų turinčius gamintojus tai HP Enterprise DL360 ir DELL PE R serijos serverius.

Visi serveriai veikia su RAID technologija. RAID naudojamas kai norime apsaugoti informacijos perdavimą į diskus. Jeigu vienas iš diskų suges informacija dubliuotai veiks iš kito disko.

90% serverių veikia su SSD enterprise lygio diskais kurie yra spartesni ir ilgiau tarnauja nei HDD diskai. Taip pat testuojame kelis serverius su NVMe diskais kurie dar labiau spartina sistemų veikimą, informacijos perdavimą.

Taip galime perkelti. Mums reikės visų duomenų prie svetainės failų, duomenų bazių, kad perkėlimas būtų sėkmingas. Taip pat galime perkelti ir visas el. pašto dėžutes, įdiegti SSL sertifikatą.

Savo serverius laikome Lietuvoje, bet turime serverių ir užsienio duomenų centruose kuriuose laikomos atsarginės kopijos pasitaikius kritinei situacijai.

Pasikalbėkime!

Užpildykite kontaktų formą žemiau ir pateikite kiek galite daugiau informacijos. Mūsų specialistai susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.