WooCommerce elektroninės parduotuvės kūrimas

Kuriame elektronines parduotuves su WooCommerce (WordPress) sistema. Kuriamos elektroninės parduotuvės turi produktų filtravimo, importavimo (xml/csv), pristatymo, apmokėjimo ir daug kitų funkcijų kurios reikalingos kiekvienai parduotuvei.

Elektroninės parduotuvės dizainas gali būti kuriamas individualus, arba naudojamas šablonas su korekcijomis.

Kodėl verta rinktis WooCommerce?

Tinkamai išnaudojama funkcionali sistema gali atnešti puikius prekybos rezultatus o mūsų komanda dirbanti su WooCommerce sistema gali tai pasiekti.

Dizainas

Mūsų dizaineriai gali sukurti individualų dizainą jūsų elektroninei parduotuvei ir pritaikyti geriausias UI/UX taisykles kurios paskatins pirkėjus pirkti prekes, paslaugas.

Funkcionalumas

Jūsų WooCommerce elektroninė parduotuvė turės visas reikalingas funkcijas prekybai. Sąskaitos faktūros, B2B sprendimai, akcijinės kainos, nuolaidų kuponai tai tik dalis to ką suteiksime.

Priežiūra

Po elektroninės parduotuvės sukūrimo mes norime jums pasiūlyti priežiūros paslaugą, kad jūsų WooCommerce sistema dirbtų sklandžiai ir būtų apsaugota.

Migravimas

Galime pagal poreikius perkelti jūsų turimą e-commerce sprendimą į WooCommerce sistemą išlaikand prekes, funkcionalumą ir dizainą pakeičiant tik sistemą į WooCommerce.

Kas sudaro WooCommerce elektroninės parduotuvės kūrimo paslaugą?

Dizaino kūrimas

Užtikrinsime, kad jūsų interneto svetainė atitiktų šios dienos tendencijas ir atrodytų nepriekaištingai. Dizainą galime derintis kartu su Jūsų poreikiais taip siekiant geriausio sprendimo jūsų verslui.

UI/UX geroji praktika

Mūsų specialistai aktyviai seka šių dienų vartotojų poreikius ir stebi pasikeitimus e-prekybos veikloje kaip dizainas saveikauja su funkcionalumu. Pritaikius tinkamas UI/UX taisykles galima tikėtis aukštesnių pardavimų rodiklių.

Turinio suvedimas

Jūsų turimos prekės, paslaugos bus suvestos į WooCommerce sistemą pagal jūsų pateiktus duomenis arba importuotos iš kito paslaugos teikėjo jeigu tokį turite. Naudojame CSV/XML importavimo sprendimus verslui, kad rankinio darbo administracijai būtų kiek galima mažiau.

Vidinė SEO optimizacija

Kiekvienas elektroninės parduotuvės puslapis turi būti optimizuotas paieškos sistemoms norint, kad lankytojai jus rastu paieškos sistemoje pagal raktinius žodžius. TITLE, META DESCRIPTION, KEYWORD dalys privalo būti užpildytos tinkamai ir sutvarkytos. Produktų kategorijų, produktų žymės taip pat turi būti optimizuotos ir pateiktos tvarkingai.

Google/Facebook integracija

Sukursime ir įdiegsime Google Search Console, Google Analytics GA4 paslaugas o taip pat ir Facebook Pixel su messenger kurios padės analizuoti jūsų svetainės lankomumą, paspaudimus ir pirkimus.

Greitaveikos optimizacijos

Jeigu WooCommerce elektroninė parduotuvė jūsų lankytojams veikia lėtai, reiškiasi prarandate pardavimus. Mūsų specialistai optimizuoja kritines vietas ir jas priverčia krautis greitai. Naudojame kešavimo sprendimus ir vidines kodo optimizacijas.

Mokėjimo būdų integravimas

Jeigu dar neturite galime pasiūlyti o jeigu jau turite integruosime jūsų norimą mokėjimų surinkimo sistemą į WooCommerce el. parduotuvę.

Pristatymo būdų integravimas

Sukonfigūruosime ir integruosime jūsų norimą DPD, Venipak, Omniva pristatymo būdą į WooCommerce el. parduotuvę

Testavimas

Po WooCommerce elektroninės parduotuvės sukūrimo mes ją testuosime iki 2 savaičių kol būsime tikri, kad ji veikia sklandžiai, efektyviai ir joje visos reikiamos funkcijos veikia tinkamai.

Sukurtos elektroninės parduotuvės su WooCommerce

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Susisiekite su mumis, kad galėtume aptarti jūsų naujo projekto detales, viziją. Po pirmos konsultacijos atsiųsime jums komercinį pasiūlymą ir lauksime jūsų sprendimo dėl bendradarbiavimo.

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Pilnai pritaikysime jūsų WooCommerce elektroninę parduotuvę visiems įrenginiams ir naršyklėms. Atliekame įvairius testavimus su skirtingomis naršyklėmis, įrenginiais. Standartiškai užtikriname, kad elektroninė parduotuvė tinkamai atsivaizduotų MAC ir Windows įrenginiuose + mobilieji telefonai.

Taip. Sukurta elektroninė parduotuvė teisiškai priklausys jums. Jūs turėsite pilną prieeigą prie jos failų, duomenų bazės, sistemos. Galėsite bet kada ir bet kur persikelti svetainės failus.

Taip galite rinktis ir vieną iš šabloninių WooCommerce elektroninės parduotuvės variantų. Jeigu jūsų biudžetas ribotas galime pasiūlyti unikalaus dizaino kūrimo alternatyvą kuri jums sutaupys laiko ir pinigų. Optimizuosime šabloną ir maksimaliai jį pritaikysime pagal jūsų poreikius.

WooCommerce elektroninės parduotuvės kūrimo kaina priklauso nuo jūsų poreikių ir norų. Preliminariai vertinti kartais tai pat kainą yra sunku nežinant jūsų reikalavimų, bet žemiau pateikia vidutinę ankstesnių metų kainą.

Elektroninės parduotuvės kūrimas su WooCommerce sistema gali kainuoti nuo  1200,00 € iki 4500,00 € ir dar daugiau. Tiksliai žinodami jūsų poreikius galėsime įvertinti ir tikrają projekto kainą.

Kelių mygtukų paspaudimu tai nėra įmanoma, bet galime perkurti jūsų turimą e-commerce parduotuvę ant WooCommerce sistemos išlaikant dizainą, informaciją, prekes ir kitas reikalingas dalis. Taip pat suteiksime ir papildomas optimizacijas kurios skatins lankytojus imtis veiksmų joje.

WooCommerce elektroninės parduotuvės talpinimas gali kainuoti ir 3,00 €/mėn. ir kartais 100,00 €/mėn. Talpinimo kaina priklauso nuo to kiek jums reikės disko vietos, papildomų resursų, kiek bus apsilankymų per dieną kas iš serverio pusės kainuoja papildomus resursus.

Vidutiniškai turime planą kuris kainuoja apie 15,00 €/mėn. ir gaunate 40 GB SSD disko vietos, pakankamai resursų, kad elektroninė parduotuvė veiktų tinkamai. Bet jeigu jūsų elektroninė parduotuvė yra labai maža, neturi didelio srauto jos talpinimo kaina (hostingo) gali būti tik apie 4,00 €/mėn.

Priežiūros paslauga vertinama individualiai priklausomai nuo jūsų poreikių ir kiek mūsų specialistams reikės atlikti darbų per mėnesį. Vidutiniškai turime kelis planus nuo 50,00 €/mėn. iki 300,00 € ir daugiau. Visi planai turi skirtingų privalumų kurie padeda jūsų versle kiekvieną dieną. Aukštos kainos nereikia bijoti jeigu ji jums, jūsų verslui taupo nervus, neša pridetinę vertę.

Pasikalbėkime!

Užpildykite kontaktų formą žemiau ir pateikite kiek galite daugiau informacijos. Mūsų specialistai susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.