WooCommerce elektroninės parduotuvės kūrimas

WooCommerce sistema geriausias pasirinkimas pradedančiam, smulkiam verslui pasiekti gerus pardavimo rezultatus ir pradėti prekybą internetu.

Klientai kurie mumis pasitiki
10 +
Įgyvendintų elektroninės prekybos projektų
25 +
šiuo metu prižiūrimos elektroninės parduotuvės
3 +
aktyvių užklausų kiekvieną mėnesį

Kodėl siūlome rinktis mus?

Pasirinkti tinkamą įmonę, asmenį kuris atliks darbus yra svarbus pirmas etapas. Mes turime ilgametę patirtį dirbant su WooCommerce projektais ir puikiai suprantame smulkiausius klientų poreikius elektroninėms parduotuvėms. Jums nereikės kartotis, kad elektroninė parduotuvė turi turėti pardavimų sekimo, sąskaitų faktūrų, el. laiškų siuntimo funkcijas.

Mūsų komunikacija yra sklandi ir greita, kad visos detalės būtų įgyvendintos pagal visus reikalavimus. Turime platų esamų WooCommerce sistemos klientų ratą su kuriais dirbame kiekvieną dieną siekdami aukštesnių tikslų.

Dizaino sprendimai

Atsižvelgiant į jūsų biudžetą pasiūlysime rinktis šabloninį, arba individualų dizainą kuriamą su FIGMA jeigu tai tenkins jūsų sąlygas. Kiekviena elektroninė parduotuvė gali ir turi būti išskirtinė norint pritraukti naujus lankytojus ir suteikti jiems patogų pirkimo procesą.

WooCommerce funkcionalumas

Užtikriname, kad gausite tai kas buvo sutarta. WooCommerce sistema turi visas reikalingiausias bazines funkcijas el. prekybai vykdyti. Papildomai integruojame pristatymo, apmokėjimo būdus ir atliekame papildomo funkcionalumo kūrimą pagal visus Jūsų norus.

SEO paslaugos

Elektroninė parduotuvė bus optimizuota pagal visus Google SEO reikalavimus. Visi svetainės puslapiai, kategorijos, produktai turės META aprašymus, raktinius žodžius.

Google/Facebook integracija

Sukursime ir įdiegsime Facebook, Google sprendimus jūsų elektroninei parduotuvei, kad kuo mažiau rūpesčių būtų jūsų marketingistams.

Tolimesnė priežiūra

Pasirūpinsime Jūsų projekto technine dalimi ir laiku įdiegsime atnaujinimus, kad WooCommerce sistema veiktų sklandžiai.

WooCommerce talpinimas

.LT domeną suteiksime nemokamai metams laiko jeigu dar jo neturite o talpinimo paslaugos kaina bus -50% pirmiems metams.

Privatumo politika ir slapukai

Įdiegsime privatumo politikos ir slapukų informacijos puslapius. Elektroninė parduotuvė atitiks reikalavimus Google Consent Mode v2 ir turės reikalingus prašymus dėl slapukų talpinimo sutikimo.

stalozaidimai.eu

Stalo žaidimų elektroninė parduotuvė su WooCommerce sistema.

dovelitus.lt

WooCommerce elektroninė parduotuvė šildymo, vėsinimo įrangos prekybai internetu.

Dažnai užduodami klausimai

Su WooCommerce sistema galite turėti iki 10 tūkst. prekių. Žinoma galite turėti ir 100 tūkst. prekių, bet tam reikės ne tik galingo ir greito serverio, bet ir papildomų optimizacijų duomenų bazės serveryje, kešavimo sprendimų.

Jeigu planuojate turėti daugiau nei 10 tūkst. prekių rekomenduojame rinktis PrestaShop elektroninės parduotuvės kūrimo paslaugą. PrestaShop sistema susitvarko lengvai ir su 2-40 tūkst. prekių. Didesnis prekių kiekis taip pat gali reikalauti daugiau serverio resursų ir papidomų optimizacijų.

Nežinote ką tiksliai rinktis? Užsiregistruokite konsultacijai ir pakonsultuosime Jus pasirenkant sistemą pagal Jūsų poreikius.

WooCommerce sistema yra saugi tiek pat kaip ir PrestaShop, Magento, OpenCart, kitos atviro kodo turinio valdymo sistemos. 

Pasirūpinti saugumu galite ir patys kartas nuo karto pakeisdami slaptažodį į sunkesnį, naudoti 2FA saugumo sprendimą, laiku atnaujinti sistemą ir modulius. Patikrinti ar kažkurie failai serverio pusėje neturi atviro failų kodo skaitymo teisių.

Jeigu įtariate, kad jūsų elektroninė parduotuvė buvo nulaužta, pažeistas jos funkcionalumas susisiekite su mumis konsultacijai.

Individualų dizainą kuria patyrę dizaineriai kurie iškarto analizuoja jūsų konkurentus, tikrina geriausius sprendimus ir juos pritaiko jūsų naujam dizainui. Šabloninis dizainas jau yra sukurtas “produktas” kurį reikia uždėti ir sukelti informaciją. Tokio tipo dizainai dažniausiai neužima daug laiko pritaikymui, bet nėra maksimaliai pertvarkomi kaip individualaus dizaino kūrimo sprendimas.

WooCommerce elektroninės parduotuvės kūrimo paslauga gali kainuoti 500 – 5500 € o kartais ir daugiau. Priklauso viskas nuo to koks funkcionalumas bus reikalingas, kokio tipo dizainas parenkamas ir kiek laiko specialistams reikės pilnai atlikti darbus.

Jeigu Jus domina kaina prašome susisiekti su mumis nurodytais kontaktais ir mes pakonsultuosime jus.

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes pateiksime visus geriausius variantus Jūsų norams įgyvendinti. Perkelti tiesiogiai gal ir negalime, bet perkurti projektą galime pagal esamo projekto stilių, funkcionalumą ir papildomus Jūsų poreikius.

WooCommerce elektroninės parduotuvės talpinimas gali kainuoti 3,00 €/mėn. ir kartais 100,00 €/mėn. Talpinimo kaina priklauso nuo to kiek jums reikės disko vietos, papildomų resursų, kiek bus apsilankymų per dieną kas iš serverio pusės kainuoja papildomus resursus.

Vidutiniškai turime planą kuris kainuoja apie 15,00 €/mėn. ir gaunate 40 GB SSD disko vietos, pakankamai resursų, kad elektroninė parduotuvė veiktų tinkamai. Bet jeigu jūsų elektroninė parduotuvė yra labai maža, neturi didelio srauto jos talpinimo kaina (hostingo) gali būti tik apie 4,00 €/mėn.

Priežiūros paslauga vertinama individualiai priklausomai nuo jūsų poreikių ir kiek mūsų specialistams reikės atlikti darbų per mėnesį. Vidutiniškai turime kelis planus nuo 50,00 €/mėn. iki 300,00 € ir daugiau. Visi planai turi skirtingų privalumų kurie padeda jūsų versle kiekvieną dieną. Aukštos kainos nereikia bijoti jeigu ji jums, jūsų verslui taupo nervus, neša pridetinę vertę.

Pasikalbėkime!

Užpildykite kontaktų formą žemiau ir pateikite kiek galite daugiau informacijos. Mūsų specialistai susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.