Google Ads reklama

Nauji klientai kurie ieško informacijos apie veiklą kurią vykdote jūs visada pirmiau paspaudžia aukščiausiai viršuje esančius skelbimus kurie rezervuoti Google Ads reklamos plotui.

Jeigu jūsų konkurentai ya matomi pagal vedamus raktinius žodžius – galite tapti matomi ir jūs.

Jūsų skelbimas bus matomas žmonėms kurie ieško informacijos, prekės apie jūsų vykdomą veiklą pagal raktinius žodžius, aprašymus taip kaip galbūt radote ir mūsų teikiamas paslaugas.

Google Ads turi platų reklamos įrankių pasirinkimą kaip susisiekti telefonu, vaizdinė reklama, reklama youtube, kituose partnerių portaluose.

Jūsų reklamos biudžetas bus naudojamas tik tada, kai kažkas paspaus ant jūsų skelbimo.

Kodėl verta rinktis Google Ads?

Ataskaitos ir matomumas jums

Galėsite stebėti vykstančius procesus savo Google Ads paskyroje. Google Analytics įrankio pagalba galėsite matyti kas vyksta su Jūsų bendru svetainės projekto lankomumu ir kitą informaciją.

Auditorijos

Atrinksime jums labiausiai reikalingas ir tinkančias auditorijas. Pagal jūsų siūlomas paslaugas, produktus reklamos skelbimams pritaikysime tinkamas auditorijas.

Reklamų kūrimas

Sukursime reklamas kurios trauks klientų akis peržiūroms, pirkimams. Kiekvienas reklamos įrašas yra tikrinamas ir optimizuojamas.

Tapsite matomi

Jūsų reklamos pasieks galimus naujus klientus. Padidinsime matomumą vaizdinės, tekstinės reklamos paieškos sistemoje, partnerių platformose.

Pasikalbėkime!

Užpildykite kontaktų formą žemiau ir pateikite kiek galite daugiau informacijos. Mūsų specialistai susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.