Kaip veikiame?

Susipažinkite su mūsų veiklos procesu.

01

susipažinimas
Pirmas veiksmas

Susipažinkime

Prieš pradedant imtis planavimo mes turime susipažinti su Jumis ir Jūsų vykdoma veikla. Nesvarbu tai yra elektroninė prekyba, paslaugų teikimas, bet pažintis suteikia daugiau galimybių įsigilinti į jūsų norus, vizijas ir sukurti strategiją, planą, konkurencingą paslaugų teikimo pasiūlymą.

02

Planavimas
Antras veiksmas

Strategija ir planas

Perėjus iš pirmo etapo į antrą Jums pateiksime savo sprendimų pasiūlymą. Rekomenduosime tinkamiausią elektroninės parduotuvės, interneto svetainės sistemą įvertinus jūsų norus ir vizijas. Bendras planas užtikrins, kad judėtume tinkama linkme ir Jums sutikus galėsime be trikdžių judėti pirmyn.

03

Veiksmai
Trečias veiksmas

Tolimesni veiksmai

Tolimesnis veiksmas yra kūrimas ir funkcionalumo pritaikymas. Pasirūpinsime, kad Jūsų interneto svetainė, elektroninė parduotuvė turėtu visus reikiamus sprendimus. Nuo sąskaitų faktūrų generavimo iki menkiausių smulkmenų kaip Facebook Pixel integravimo.

04

Peržiūra
Ketvirtas veiksmas

Projekto peržiūra

Kai projektas bus paruoštas jį pateiksime Jūsų peržiūrai. Atlikus visas reikalingas korekcijas dar kartą patikrinsime projektą ir jeigu viskas bus sklandu galėsime jį paleisti.

05

Paleidimas
Penktas veiksmas

Projekto paleidimas

Paleidus projektą į viešumą stebėsime kaip jis veikia ar tinkamai veikia visos funkcijos. Jeigu per kelias savaites problemų nebus projektą skelbsime kaip pilnai atliktą ir atitinkantį jūsų norus.

06

Priežiūra
Šeštas veiksmas

PRIEŽIŪRA

Jeigu jūsų naujai interneto svetainei, elektroninei parduotuvei reikės tolimesnės priežiūros ir palaikymo jį galėsime pasiūlyti papildomai.

Pasikalbėkime!

Užpildykite kontaktų formą žemiau ir pateikite kiek galite daugiau informacijos. Mūsų specialistai susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.