Interneto svetainės, elektroninės parduotuvės projekto testavimas

Neturite pardavimų, užklausų srauto? Lankytojai sunkiai randa informaciją, mato klaidas jūsų projekte?

Rekomenduojame susisiekti su mumis ir pasikonsultuoti dėl projekto testavimo paslaugos. Mūsų specialistai gali atlikti pilną projekto testavimą ir surašyti visas galimas klaidas, problemas dėl kurių lankytojai nesilanko jūsų puslapiuose, el. parduotuvės kataloguose.

Atlikę išsamų tyrimą rekomenduosime galimus sprendimo būdus.

Turint interneto svetainę labai svarbu, kad visi elementai būtų aiškiai ir suprantamai matomi jūsų lankytojams. Testuosime jūsų interneto svetainę ir surašysime visas galimas klaidas kurios gali turėti įtakos jūsų projekte lankytojų atžvilgiu.

Elektroninės parduotuvės testavimas

Norint sėkmingai parduoti, turite turėti elektroninę parduotuvę kuri bus patogi, atliks reikiamas funkcijas lankytojų atžvilgiu. Atlikus įvairius testavimus galėsime rekomenduoti kokius pakeitimus reikia atlikti. 

Mobilios aplikacijos testavimas

Mobili programėlė gali labai pasitarnauti turint specialų klientų ratą kuris pas jus apsilanko nuolatos. Jeigu gaunate pranešimus iš klientų, kad neveikia viena, kita funkcija, patys matote sunkumus programėlėje – galime jums padėti suvedant informaciją apie klaidas ir problemas į žurnalą.

Konsultacijos ir rekomendacijos

Pakonsultuosime jus jums rūpimais klausimais ir suteiksime rekomendacijas projekto tobulinimo klausimais. Mūsų specialistai turi ilgametę patirtį el. projektų kūrimo srityje todėl mūsų tikslas ne pasakyti kas yra blogai ir kaltinti specialistą, bet supažinti jus su esama situacija lankytojo akimis.

Kas sudaro projekto testavimą?

Kompiuterio dalis

Atliksime jūsų projekto kompiuterio versijos pilną testavimą. Nesvarbu tai bus interneto svetainė, elektroninė parduotuvė ir nepriklausomai kokia sistema yra pasirinkta. Tikslas yra surasti klaidas kurios gali kainuoti jums naujus klientus ir pirkėjus.

Mobili versija

Kiekvieną dieną vis daugiau užklausų atitenka mobiliai versijai. Nors kompiuterinė versija nėra apleista, bet mobili versija taip pat turi įtakos klientų naršymo kokybei, pirkimo procesui. Jeigu mobili versija turi elementų kurie liečiasi vienas šalia kito, per mažas šriftas gali lemti problemas su tolimesniu naršymu.

Turinio pateikimo peržiūra

Jeigu svetainės, elektroninės parduotuvės turinys sudėtas netinkamai tai gali turėti neigiamos įtakos tolimesniems lankytojo veiksmams. Labai svarbu, kad visi elementai, turinio pateikimas būtų matomi aiškiai, suprantamai ir užtikrintai.

Klaidų ir problemų registravimas

Viską ką rasime neigiamo pateiksime jums suprantama kalba. Taip bus jums lengviau suprasti ką reikia taisyti ir kokių veiksmų imtis problemos sprendimui.

Rekomendacijos ir taisymas

Jeigu patys negalėsite išspręsti pateiktų problemų galėsime pasiūlyti savo specialistus. Jeigu mes negalėsime jums padėti problemų sprendimo klausimu nukreipsime pas specialistus kurie turi su tuo patirties ir gali padėti.

Dažnai užduodami klausimai

  • Interneto svetainės testavimo valanda prasideda nuo 25,00 € + PVM/valanda.
  • Elektroninės parduotuvės testavimo valanda nuo 45,00 € + PVM/valanda.
  • Mobilios aplikacijos testavimo valanda nuo 25,00 € + PVM/valanda.

Informuojame, kad pateiktos kainos yra preliminarios ir nėra galutinės, taikomos jums. Prašome susisiekti su mumis, kad galėtume patikslinti pagal jūsų turimą projektą paslaugos teikimo kainą ir preliminarų testavimo laiką.

Mūsų specialistai testuoja interneto svetaines, elektronines parduotuves, individualius projektus, kitas sistemas. Visada galite susisiekti su mumis, kad gautumėte daugiau informacijos apie jus dominančią paslaugą ir projekto testavimo tipą.

UI testavimas – UI testavimas dar žinomas kaip grafinės vartotojo sąsąjos testavimas naudojamas tikrinti ir suprasti kaip veikia jūsų projektas kuriame lankosi lankytojas, pirkėjas. Testuojami vizualūs elementai, tikrinama ar mygtukai, nuorodos, kitos funkcijos atlieka reikiamus veiksmus. UI testavimo metu tikrinamos visos galimos naršymo, funkcijų kurios matomos klaidos.

UX testavimas – UX testavimas žinomas kaip vartotojo patirties testavimas. Niekas negali nuspėti kas yra tobulas UX pateikimas projekte, bet galima rasti sprendimus kaip priversti jį veikti gerai. Norint suprasti kaip vartotojas reaguoja į jūsų projektą ir jame naršo – turime patys tapti tuo lankytoju. Tai gali būti žmogus kuris visiškai nesupranta apie šiuos terminus ir atsako į pateiktus klausimus, papasakoja apie savo patirtį svetainėje.

Mūsų specialistai gali pasirūpinti UI/UX testavimu ir suteikti daugiau informacijos apie jūsų projektą.

Pasikalbėkime!

Užpildykite kontaktų formą žemiau ir pateikite kiek galite daugiau informacijos. Mūsų specialistai susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.