Kainos

Žemiau pateikiame paslaugų teikimo vidutines kainas. Informuojame, kad nurodytos interneto svetainės kūrimo kainos yra preliminarios ir gali kisti nuo jūsų poreikių, dizaino pasirinkimo ir kitų papildomų darbų.

Interneto svetainės kūrimo paslauga gali kainuoti 300 € – 1.500 € o kartais ir daugiau. Viskas priklauso nuo užsakovo reikalavimų, dizaino pasirinkimo ir kitų papildomų paslaugų.

Elektroninė parduotuvė gali kainuoti 600 € – 3.500 € o kartais ir dar daugiau. Įsigilinus į jūsų poreikius, kokios funkcijos bus reikalingos, kokį dizaino stilių ir kitas paslaugas pasirinksite priklausys ir galutinė projekto kūrimo kaina.

Programavimo, dizaino kūrimo kaina

Papildomi programavimo, dizaino darbai preliminariai vertinami vienkartiniu įkainiu nuo 45,00 €/valanda. Priklausomai nuo užduoties sunkumo įkainis gali būti mažesnis, arba didesnis.

Priklausomai nuo pasirinkto paslaugos teikimo paketo preliminariai svetainės priežiūra gali kainuoti nuo 25,00 €/mėn. Jeigu jūsų projekte reikės atlikti papildomus darbus, reikės greitos reakcijos ir pasiekiamumo ne darbo metu ši kaina gali išaugti ir iki 800 €/mėn. Įvertinus jūsų poreikius galėsime pateikti individualų pasiūlymą.

Jeigu pageidaujate greitai ir saugiai veikiančios svetainės – mūsų talpinimo paslauga skirta jums. Suteiksime ne tik greitą ir saugų talpinimą, bet ir kokybišką klientų aptarnavimą. Preliminari talpinimo kaina nuo 4,00 €/mėn.

Pasikalbėkime!

Užpildykite kontaktų formą žemiau ir pateikite kiek galite daugiau informacijos. Mūsų specialistai susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.