Paslaugos

Turėdami ilgametę darbo patirtį šiai dienai savo klientams galime pasiūlyti daugelį interneto paslaugų. Siekdami užtikrinti kokybiškas paslaugas visada paskiriame specialistą kuris bus atsakingas už Jūsų projektą ir nereikės maišytis dėl paslaugų teikimo tarp kitų darbuotojų.

internetines svetaines kurimas

Interneto svetainės kūrimas

Atsinaujinkite verslo svetainę jau dabar! Tai labai svarbus žingsnis norint parodyti savo klientams, kad galite suteikti paslaugas kokybiškai.

Paslaugos

Elektroninės parduotuvės kūrimas

Kuriame elektroninės prekybos parduotuves verslui. Patogus prekių valdymas, mobili versija, atsiskaitymo sistemų integravimas. Suteikiama pirminė optimizacija.

Interneto reklamos paslaugos

Reklamos paslaugos

Parduokite daugiau savo verslo paslaugų, produktų jau dabar! Platus internetinės reklamos paslaugų pasirinkimas. Pasiekime naujus klientus jau šiandiena!

svetainiu talpinimas, hostingas

Svetainių talpinimas (hostingas)

Talpinkite savo interneto svetainę, el. parduotuvę be papildomo administravimo! Leiskite viskuo pasirūpinti mums.

it sprendimai

IT paslaugos

Jeigu turite problemų su kompiuteriu ir reikia momentinio gedimų šąlinimo kreipkitės į mūsų specialistus. Nuotoliniu būdu išspręsime visas bėdas.

IT kompiuterių priežiūros paslaugos

Svetainių administravimas

NAUJA paslauga skirta esamiems klientams. Jeigu pavargote nuo pastovaus svetainės administravimo, ar neturite tam darbuotojo – patikėkite darbus mums!