Elektroninės parduotuvės kūrimas

Mūsų didžiausias pranašumas yra profesionalus klientų aptarnavimas ir visos reikalingos informacijos suteikimas. Jūsų elektroninė parduotuvė bus sukurta, atnaujinta pagal naujausias technologijas. Elektroninei parduotuvei suteikiamos įmokų surinkimo sistemos, parenkamas tinkamiausias dizainas, o jeigu mūsų mintis Jums nepatiks – galėsite pasiūlyti savo variantą kurį suprogramuosime pagal Jūsų norus!

Klientui paliekame laisvę rinktis kaip turi atrodyti jo internetinė parduotuvė nuo spalvų iki smulkmenų.Papildomai pajungsime ir visas reikalingas mokėjimo sistemas: Paysera, Opay, PayPal ir k.t. Jeigu Jūsų prekyba veikia ir kitose šalyse tam galime pasiūlyti daugkalbystės sprendimą kur galėsite pridėti papildomai dar ir 10 kalbų.

Paslaugos

Papildomai suteikiamos paslaugos

Kiekvienam klientui parenkame tinkamiausius sistemos modulius. Jeigu neradote modulių kurie Jums reikalingi susisiekite su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą.

Turinio valdymo sistema

Mobili svetainės versija

Atsiskaitymų sistema

Verslo pridėjimas į žemėlapius

Nemokamos konsultacijos

Atsarginės kopijos ir sauga

Optimizacija

Daugiau kalbų

Dizainas

NUOMA

45.00 €/mėn.

Jeigu turite mažai produktų ir tie produktai yra riboto leidimo tada siūlome rinktis nuomos planą, visos funkcijos bus pridėtos pagal Jūsų pasirinkimą.

STARTAS

300.00 €

Jeigu pradėjote verslą ir norite pradėti prekiauti šis planas kaip tik Jums. Suteiksime visą informaciją apie šios dienos technologijas ir naujausias pardavimų tendencijas.

SPECIALUS

600.00 €

Panaudojus šabloną pritaikysime Jūsų el. parduotuvės dizainą pagal visus Jūsų poreikius. Funkcionalumas bus dar didesnis nei su baziniu planu.

IŠSKIRTINIS

1000.00 €

Individualus projektas Jūsų verslui. Kainos yra preliminarios, nes pirmiausiai norime žinoti kokio norėtumėte dizaino, kuo bus prekiaujama ir kiek darbų reikės atlikti pagal individualius sprendimus.

Susidomėjote?

Susisiekite su mumis ir gaukite specialų pasiūlymą jau dabar!