Interneto svetainių kūrimas

Mūsų komanda orientuota į unikalius, stilingus ir išskirtinius svetainių kūrimo projektus. Turėdi ilgametę darbo patirtį žinome ir mokame pritaikyti net pačius sudėtingiausius sprendimus. Mūsų programavimo ir svetainių dizaino darbai parenkami taip, kad atneštų naudą galutiniam klientui. Mums labai svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas savo nauju projektu.

Klientas visada dalyvauja projekto kūrimo metu iki jo paleidimo. Visos smulkmenos derinamos ir randamas geriausias sprendimas. Atlikdami internetinės svetainės kūrimo darbus pateikiame savo preliminarų pavyzdį kaip galėtu atrodyti kliento svetainė, o jeigu randami netikslumai visada deriname juos su klientu kartu. Visi mūsų projektai pritaikyti pagal naujausias technologijas projekto vystymo stadijoje, skiriame daug dėmesio smulkių problemų pašalinimui. Jūsų projektas atitiks visus paieškos sistemų standartus.

Papildomai suteikiama svetainei

Jūsų internetinei svetainei suteikiami reikalingi moduliai. Jeigu neradote Jus dominančio modulio susisiekite su mumis asmeniškai. Moduliai parenkami pagal užsakomą paslaugų planą, o tikslinami su klientu atskirai.

Turinio valdymo sistema

Mobili svetainės versija

Dizainas ir optimizacija

Verslo pridėjimas į žemėlapius

Nemokamos konsultacijos

Atsarginės kopijos ir sauga

Daugiau kalbų

Optimizacija

Kontaktų formos

NUOMA

29.00 €/mėn.

Dažniausiai renkamasi kai reikia projekto trumpam laikui kaip: renginių pristatymas, laikinos paslaugos, sezoninis darbas.

STARTAS

250.00 €

Pradėjote verslą? Norite pradėti greitai reklamuotis ir neturite didelio biudžeto, bet norite turėti kokybišką projektą?

SPECIALUS

450.00 €

Jūsų projektas bus individualiai pritaikytas pagal Jūsų visus poreikius. Panaudosime šabloninį dizainą kurį pritaikysime pagal Jūsų norus.

IŠSKIRTINIS

800.00 €

Individualus projektas Jūsų verslui. Kainos yra preliminarios, nes daug kas priklauso nuo Jūsų projekto funkcijų reikalingumo.

Susidomėjote?

Susisiekite su mumis ir gaukite specialų pasiūlymą jau dabar!