Svetainių talpinimas (hostingas)

Kurdami Jūsų naują interneto svetainę ar elektroninę parduotuvę, individualų projektą mes ne tik registruojame Jūsų interneto vardą (adresą), bet taip pat siūlome ir talpinti naują svetainę mūsų SSD serveriuose su priežiūra.

Interneto svetainėms visada reikia svetainės talpinimo nes tai yra Jūsų projekto namai kuriuose viskas yra tvarkoma ir klientai gali Jus pasiekti. Dalis svetainių talpinimo tiekėjų nesuteikia tokios paslaugos kaip SLA kuri yra mūsų prioritetas atsitikus gedimui, problemai kuo greičiau išspręsti tai.

Nesvarbu tai šventinė dieną ar savaitgalis ar 3 valanda nakties – mūsų specialistai dirba tada kai to Jums labiausiai reikia.

Vienas iš pagrindinių pavyzdžių kodėl mes rekomenduojame talpintis svetainę pas mus yra tai, kad jeigu Jūsų svetainė sugedo arba sugadinote turinį mes tai galėsime atstatyti neliečiant visų atstatymo duomenų. Dalis kitų tiekėjų gali pasiūlyti tik pilną atstatymą visų duomenų o tai reiškia, kad atstatant kopiją Jūsų nauji duomenys pvz. el. pašto laiškai taip pat išnyks. O jeigu reikės pakoreguoti sistemą ranka turėsite samdytis specialistą ko nereikėtu daryti talpinantis pas mus.

Norite užsisakyti svetainės talpinimo paslaugas mūsų serveriuose?

Užpildykite pasiūlymo formą arba susisiekite su mūsų specialistais telefonu: +370 679 49692 | el. paštu: info@e-cloud.lt

Kodėl verta talpinti svetainę mūsų serveriuose?

Mes Jums garantuojame ne tik aukštą pasiekiamumą, bet ir greitą problemų sprendimą su pilnu aptarnavimu iš techninės pusės.

SSD spartūs diskai

Jūsų svetainės duomenys bus talpinama aukšto pasiekiamumo SSD serveriuose kurie dirba greičiau nei HDD net 4 kartus.

Serverio priežiūra

Privalumas talpinimo pas mus tas, kad Jums nereikės rūpintis savo serverio dalimi. Visą techninę priežiūrą atlieka mūsų specialistai o Jums reikia tik pasakyti užduoti kurią reikia atlikti.

SLA sprendimai

SLA paslauga suteikiama kai klientas talpinasi svetainę mūsų serveriuose. Jeigu atsitiko problema ar reikia greito pataisymo - mūsų specialistai darbus atliks greičiau nei per kelias valandas (priklausomai nuo problemos).

El. pašto dėžutės

Naudositės saugiu ir patikimu asmeniniu el. paštu kuris bus skirtas Jūsų interneto adresui. Talpinkite, kad ir 10 el. pašto dėžučių nes vienai pašto dėžutei suteikiama 1 GB vietos.

Atsarginės kopijos

Mūsų serveriuose yra atliekamos atsarginės kopijos ne tik viduje, bet duomenys keliauja ir į kitus papildomus serverius taip siekiant išsaugoti visą kliento informaciją jeigu sutriktų serverių veikimas. Kopijos darmos kiekvieną dieną.

Saugumas

Mūsų serveriai yra saugūs ir į juos įsibrauti beveik neįmanoma kaip ir į kitų tiekėjų serverius. Mes naudojama papildomas paslaugas kurios užtikrina duomenų saugumą ir šifravimą.

Ką apie mus sako mūsų klientai?

Nuoširdus ačiū klientams kurie pasirinko mus kaip savo partnerius! Tik Jūsų dėka mes galime toliau tobulėti ir vykdyti darbus.
Stiprios rekomendacijos! Su šia komanda dirbame jau daugiau nei 2 metus ir neturėjome nusivylimo.
Eglė
Paslaugos suteiktos profesionaliai. Turiu tik pačius geriausius atsiliepimus ir rekomendacijas. Interneto svetainė sukurta pagal mano norus ir terminą.
Edvinas D.
Reikėjo skubios pagalbos nes ankstesnis specialistas mus labai nuvylė… Su šia komanda projektas atliktas nepriekaištingai, atidavėme projekto priežiūrą jiems. Svetainė kraunasi greitai.
Simona D.
Rekomenduojiu visiems! Tikrai žino ką daro o klientų aptarnavimas stebina.
Gabrielius
Super paslaugos, gera kaina ir projektas.
Gintautas V.
Užsakėme svetainės atnaujinimo darbus nes sezonas jau čia pat. Darbai atlikti kokybiškai ir gera kaina.
Jurgita A.