Gavote laišką “Well, hello there, my perverted friend”?

Tikriausiai jau esate gavę tokį patį, panašų laišką su tokiu turiniu kaip žemiau šiame straipsnyje. Kategoriškai rekomenduojame niekam nemokėti ir neremti sukčių. Šio tipo laiškus gauna daugybę el. pašto dėžučių ir kaip kuriais atvejais sukčiams pavyksta gauti pinigus už “psichologiškai” paruoštą laišką nes žmonės bijo rizikuoti ir galvoja, kad tai gali būti tikra.

Niekada nekomunikuokite su šio laiško autoriais, neatidarinėkite internetinių nuorodų, nepervedinėkite pinigų jokia valiuta.

Jeigu turite įtarimą, kad jūsų kompiuteris gali būti stebimas rekomenduojame atsiųsti antivirusinę programą ir atlikti tikrinimą. Rekomenduotume naudoti ESET, Malwarebytes, Windows Security antivirusines programas.

Well, hello there, my perverted friend.

I’ll get right to the point.

We’ve actually known each other for a while now, at least I’ve known you.

You can call me Big Brother or the All-Seeing Eye.

I’m a hacker who a few months ago gained access to your device, including your browser history and webcam.

And I recorded some videos of you jerking off to highly controversial “adult” videos.

I doubt very much you’d want your family, coworkers, and your entire contact list to see footage of you pleasuring yourself, especially given the specifics of your favorite genre.

I’ll also put these videos on porn sites, and they’ll go viral, so much so that it will be physically impossible to remove them from everywhere.

Transfer 1200 USD to my bitcoin wallet:

3E5kH22Z5ozUhfqg3emYDQ9oDy1frgq3mr

As soon as I receive confirmation of the transfer, I will delete all the videos that compromise you, remotely erase the virus on your devices and you will never hear from me again.

Kiti straipsniai

Apie SSL sertifikatą

Kaip ir kiekvienas naršantis internete esate ne kartą matęs interneto naršyklės lange adreso srityje adresą pvz.: http://www.svetaines.adresas. Tai yra standartinis kreipimosi adresas, kad Jūsų naršyklė atvaizduotų

Skaityti »
Pasikalbėkime!

Užpildykite kontaktų formą žemiau ir pateikite kiek galite daugiau informacijos. Mūsų specialistai susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.