Gavote laišką? “Advertising Account Limited Due to Policy Violations”

Jeigu gavote žemiau tokį el. pašto laišką – rekomenduojame nieko nespausti, neatidarinėti ir neteikti savo prisijungimų prie neaiškių sistemų. Atsiminkite, kad Facebook visą informaciją rasite savo Facebook, Facebook Business paskyroje.

Sekantis žingsnis visada patikrinkite kas yra laiško siuntėjas. Dažniausiai tokio tipo laiškus siunčia sukčiai prisidengdami kitomis el. pašto dėžutėmis kaip vienas iš pvz.: noreply@salesforce.com on behalf of Meta for Business <assistance-user–@firemail.de>. Facebook nenaudoja neaiškių interneto adresų ir siunčia laiškus tik iš facebook.com interneto adreso.

Hello business,   We have received several reports that your account violates our terms of service and community guidelines. As a result, your account will be sent for verification.

Response content:
  Use of prohibited images and content. Using content without copyright. Selling services or products that Meta prohibits the use of.
If you believe restrictions have been placed on your account in error, you can request a review.
 
Request review
If the appeal is not processed within 4 days, Meta will automatically reject it. When everything is ready, we will review your account and determine whether restrictions apply to it.
  Thank you,
Meta for Business.  
 
  © Facebook. Meta Platforms, Inc., Attention: Community Support, 1 Facebook Way, Menlo Park, CA 94025 This message was sent to <jusuel@pastaslt.
To help keep your account secure, please don’t forward this email. 

Kiti straipsniai

Apie SSL sertifikatą

Kaip ir kiekvienas naršantis internete esate ne kartą matęs interneto naršyklės lange adreso srityje adresą pvz.: http://www.svetaines.adresas. Tai yra standartinis kreipimosi adresas, kad Jūsų naršyklė atvaizduotų

Skaityti »

INTERNETO SVETAINĖ

Kas yra interneto svetainė? Interneto svetainė labai paprastai paaiškinama taip – serveryje patalpinta knyga, puslapių rinkinys su pateikta tekstine informacija, nuorodomis, paveiksliukais ar kita media

Skaityti »
Pasikalbėkime!

Užpildykite kontaktų formą žemiau ir pateikite kiek galite daugiau informacijos. Mūsų specialistai susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 valandas.